Horoskop roczny Rak

rakRak (22.06-22.07)

Miłość:

Jesteś osobą bardzo pobłażliwą i teraz też ta cecha będzie rządzić Twoim życiem. W pierwszych miesiącach nowego roku, jedna osoba z rodziny będzie dla Ciebie bardzo niemiła, ale za każdym razem będziesz jej wybaczać i tolerować wszystkie wybryki. Nie pozwól na to, aby ktoś wszedł Ci na głowę, nawet jeśli jest to bardzo bliska Ci osoba. Wenus sprawi, że przez większość roku na Twojej twarzy będzie gościł uśmiech. Raki w parach będą się cieszyć idealnym rokiem związku, a wszystkie samotne Raki mają szansę na niezobowiązujące flirty. U niektórych przerodzą się one w przygodę na bardzo długi czas.

Praca:

Nie angażuj się w żadne pracownicze kłótnie czy nieprzyjemne rozgrywki, bo ominie Cię awans. Bardzo możliwe, że otrzymasz kierownicze stanowisko, co pozwoli na podreperowanie Twojego budżetu. Wakacje będą dla Ciebie bardzo pracowitym okresem, dlatego też urlop zaplanuj sobie na późną jesień. Ciepłe kraje są piękne o każdej porze roku. Nauczysz się także podejmowania bardzo trudnych decyzji i to w bardzo nieprzyjemnym momencie dla całej Twojej rodziny.

Zdrowie:

Badaj się regularnie, ponieważ ten rok stoi pod znakiem ujawniania się wszystkich starych kontuzji i zdobywania nowych. Wizyt u lekarzy nie odkładaj na jutro. Czeka Cię też bardzo ciężkie lato ze względu na ujawnienie się licznych uczuleń związanych pyłkami. Po okresie wakacyjnym rozpoczniesz okres dbania o ciało. Zdrowa dieta i dużo ruchu pomogą Ci zdziałać cuda, których pierwsze efekty wszyscy będą podziwiać już na kolejne święta.