Horoskop roczny Strzelec

strzelecStrzelec (22.11-21.12)

Strzelce napracowały się w poprzednich latach, silny Saturn dał im do wiwatu. Rok Wenus przynosi im odpoczynek, a nawet stagnację. Saturn z Jowiszem kazał im w ubiegłym roku naprawiać błędy, płacić rachunki, zmuszał do wysiłku i trudnych wyborów, więc w 2018 roku najważniejsze sprawy Strzelec ma już pozałatwiane. Na horyzoncie nie widać żadnych katastrof, ale też większych sukcesów. Jowisz, patron Strzelców, wspiera teraz inne znaki, spokojny o los zmęczonego Strzelca. Warto korzystać z tej pauzy, chociaż wiosną Strzelce nabiorą wiatru w żagle i nagle będą chciały wyjechać gdzieś daleko, może za granicę. Ale w roku Wenus lepiej trzymać się rodzinnego gniazda, bo świat okaże się obojętny i zajęty sobą.

Miłość i związki

Jeśli Strzelec jeszcze nikogo nie upolował, w roku Wenus będzie szukał zdobyczy wśród rozrywkowego towarzystwa. Nowe znajomości nie będą trwałe, bo Strzelce mają serca, które mieszczą kilka miłości naraz, a energia Wenus w dodatku nie naciska na wierność. Ale w stałych związkach nastąpi miła stabilizacja, partner zrobi wszystko, żeby Strzelcowi było ciepło i wygodnie. Całkiem naturalnie pojawi się plan ślubu czy wspólnego zamieszkania lub inwestycji, które umocnią związek. Możliwe jest powiększenie rodziny, chociaż Strzelec uzna, że to nie w porę. Bez fajerwerków Strzelce będą miały szczęśliwy 2018 rok, mimo że większość z nich po latach nie będzie pamiętała, co się w nim właściwie wydarzyło.

Finanse i praca

Najlepszą porą zawodową dla Strzelców w roku Wenus jest późna jesień, gdy Jowisz znowu będzie wspierał swoich podopiecznych. Ale to nie znaczy, że do tego czasu będą szarymi myszami. Życzliwi ludzie zmotywują Strzelca do działania, po znajomości dostanie dobrą ofertę pracy. Strzelce są lubiane za swoją odwagę i niezdolność do knucia za plecami. W 2018 roku potrzebują zachęty, żeby bardziej się starać i ujawniać liczne zalety, bo Wenus bardzo je rozleniwi.