Horoskop roczny Strzelec

strzelecStrzelec (22.11-21.12)

Miłość:

Strzelec jest zazwyczaj bardzo pozytywnie nastawioną do świata osobą. W tym roku uda mu się w końcu poruszyć także Pluton, dzięki czemu na jego drodze stanie ktoś, przy kim serce zabije naprawdę mocno. W końcu szczęście także się do nich uśmiechnie. Strzelce w związkach między lutym, a kwietniem przeżywać będą prawdziwe uniesienia takie jak na samym początku znajomości. Wzmocni to bardzo ich więź. Grudniowe Strzelce powinny uważać na słowa, bo ich żarty będą odbierane teraz jako bardzo niemiłe przytyki.

Praca:

Nie ma Strzelca bez ciężkiej pracy. Typowy pracoholik, który na nic nie ma czasu prócz siedzenia w biurze i robienia coraz to nowych projektów. W tym roku, a dokładniej w jego drugiej połowie Strzelce nareszcie doczekają się pochwał od szefostwa. Po takim fantastycznym momencie zdobędziesz się także na odwagę, by poprosić o podwyżkę i co najlepsze, dostaniesz ją! W końcu pracujesz za trzech, a sukcesy odnosisz za kolejnych pięciu. To będzie Twój rok pod względem pracy. Nie zapomnij jednak o życiu osobistym.

Zdrowie:

Uwielbiasz wszelkiego rodzaju aktywność fizyczną i uczucie, że dokonujesz niemożliwego i przełamujesz swoje bariery. W tym roku niestety częściej od chęci będziesz czuć lenistwo. Nadmiar pracy nie pozwoli Ci się skupić na przyjemnościach płynących ze sportu. Skoro nie możesz zażywać ruchu w swój ulubiony sposób, to chociaż drogę do pracy pokonuj spacerem. Wtedy będziesz czuć się znacznie lepiej.