Horoskop Tygodniowy

Horoskop tygodniowy 20.10-27.10.2017

baranBaran 21.03- 20.04

Praca: Odkryjesz, że nie jesteś osobą, która uwielbiają wszyscy w pracy. Z Twojej nadgorliwości i zbytniej obowiązkowości żartuje sobie spora część firmy. Najwyższa pora trochę zmniejszyć obroty i wyluzować.  Miłość: Osoba o którą się teraz starasz nie ma Tobie nic do zaoferowania i dobrze o tym wiesz. Zastanów się nad tym, czy warto być z kimś tylko po to, by móc się pochwalić innym, że się jest w relacji z drugą osobą. Zdrowie: Zmęczenie i niewyspanie będą dominować w  najbliższym czasie. Postaraj się o trochę wolnego, bo inaczej skończy się to dla Ciebie niezbyt miło.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HBARAN na 72755

bykByk 21.04- 21.05

Praca: Nadchodzą ciężkie dni w pracy. Znajdziesz się w centrum wydarzeń mimo, że tego nie chciałeś. Poszukaj dobrej duszy, która Ci sprzyja, a prawda wyjdzie na jaw. Miłość: Niestety, choć początek relacji wydawał się obiecujący, okazało się, że partnerowi chodzi tylko jedno po głowie. Drogi Byku czy na pewno odpowiada Ci taki układ bez zobowiązań? Zdrowie: Najwyższa pora udać się z tym bólem do lekarza. Nie warto robić sobie większej krzywdy poprzez zaniedbanie.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HBYK na 72755

bliznietaBliźnięta 22.05- 20.06

Praca: Pracownicy Ci nie sprzyjają. Coraz więcej zajęć, a wolnego wcale nie przybywa. Ten tydzień będzie dla Ciebie ciężki, ale dasz radę! Zaciśnij zęby i do pracy. Później zostaniesz za to wynagrodzony. Miłość: Na horyzoncie brak kogokolwiek interesującego? Spędź więc czas tak, jak lubisz i dopieść siebie. W końcu też zasługujesz na przyjemność. Zdrowie: Bardzo dobre samopoczucie utrzyma się nadal. W Twojej głowie może i jest trochę zbędnych  myśli , ale doskonale sobie z nimi radzisz. Tak trzymaj!

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HBLIZNIETA na 72755

rakRak 21.06- 22.07

Praca: Kultura stanowi Twoją mocną stronę, dlatego też używaj jej w pracy oraz życiu codziennym. Dzięki temu uda Ci się wynegocjować dobre warunki w pracy, a i współpracownicy będą Ci bardziej przychylni. Miłość: Fakt, że pogodziłeś sie Raku z partnerem nie oznacza, że będzie tak zawsze. Twój ciężki charakter może bardzo przeszkadzać w budowaniu relacji. Przestań brać wszystko na poważnie. Zdrowie: Może i brakuje Ci trochę do rewelacyjnej formy, ale możesz to szybko nadgonić jeśli weźmiesz się w końcu porządnie za ćwiczenia. Czas i tak minie, a Ty z jego biegiem zauważysz sporą różnicę.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HRAK na 72755

lewLew 23.07- 22.08

Praca: Przestań szukać dziury w całym. Skoro otrzymujesz pochwały za pracę, to znaczy, że dobrze ją wykonujesz. Dzięki swojemu zaangażowaniu zostaniesz wreszcie doceniony. Miłość: Nadszedł czas próby dla Waszej miłości. Na szczęście jest duża szansa, że przejdziecie ją pomyślnie. Potrzeba tylko trochę więcej zaufania. Zdrowie: Jesteś w całkiem dobrej formie. Może nie jest taka, jaką sobie wymarzyłeś Drogi Lwie, ale nad lepszą trzeba będzie bardziej popracować. W życiu nic samo nie przychodzi.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HLEW na 72755

pannaPanna 23.08- 22.09

Praca: Brak podwyżki i awansu nie oznacza, że masz przestać się starać. Nie patrz na to, co robią inni. Bądź najlepszą wersją siebie, a zostaniesz doceniona. Miłość: Szczęście innych będzie Cię teraz bardzo kłuło w oczy. Znajdziesz jednak swój własny sposób na odreagowanie stresu. Pamiętaj tylko o tym, by korzystać z życia z rozsądkiem. Zdrowie: Wszyscy w koło dostrzegają w Tobie zmianę. Niestety nie jest to zmiana na lepsze. Potrzebujesz teraz dużo odpoczynku, by pozbierać się po ostatnich wydarzeniach.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HPANNA na 72755

wagaWaga 23.09- 22.10

Praca: Panujesz teraz nad wszystkim. Nie daj się wciągnąć w żadną rywalizację między pracownikami, bo będzie to oznaczało spadek wydajności, a i nerw sobie tylko napsujesz bez potrzeby. Miłość: Realizujesz się w krótkich romansach. Zawsze chciałaś spróbować relacji „tylko na chwilę” i teraz jest na to najlepszy czas. Zdrowie: Potrzebujesz trochę spokoju i ciszy od codziennego zgiełku. Udaj się do rodziny, a przeżyjesz bardzo miły czas. Tego Ci brakowało.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HWAGA na 72755

skorpionSkorpion 23.10- 21.11

Praca: Nie przegap szansy, którą już niedługo ześle Ci los. Jeśli ją wykorzystasz to czeka Cię poprawa warunków finansowych i odrobina świętego spokoju. Rozglądaj się uważnie. Miłość: Wokół Ciebie przebywa teraz wiele interesujących postaci jednak żadna z nich nie jest materiałem na stałego partnera. Może pora spróbować czegoś nowego? W końcu niewinny flirt jeszcze nikomu nie zaszkodził. Zdrowie: Będziesz czuć się dobrze we własnej skórze, a to za sprawą dużego zainteresowania i adoracji otoczenia. Dobry nastrój i energia nie będzie Cie opuszczać. Skorpionie korzystaj z tego pełnymi garściami. To zdecydowanie Twój czas.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HSKORPION na 72755

strzelecStrzelec 22.11- 21.12

Praca: Ten tydzień sprzyja Twoim nowym postanowieniom. Będziesz bardzo optymistycznie nastawiony do wszystkich działań i nikomu nie pozwolisz się zawrócić z obranej ścieżki. Miłość: Nie powinieneś teraz liczyć na żadne większe uczuciowe wzloty choć będzie bardzo dużo okazji do randkowania. Spędzisz bardzo miłe chwile mimo, że nie poznasz tej jedynej osoby. Zdrowie: Docenisz zalety swojej stabilizacji i będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem. Pilnuj diety, a nic nie powinno Ci zaszkodzić w najbliższym czasie.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HSTRZELEC na 72755

koziorozecKoziorożec 22.12- 19.01

Praca: Już niedługo uda Ci się znaleźć nową posadę. Nie martw się. Przeglądaj uważnie ogłoszenia, a na pewno znajdziesz odpowiednią dla Ciebie propozycję. Myśl pozytywnie o tym, że się uda. Miłość: Marzenia o nowym związku jak na razie odłóż na później i skup się na sobie. Nikt nie zaspokoi Twoich pragnień i potrzeb tak dobrze jak Ty sam. Przestań liczyć na innych, a wszystko zacznie się układać. Zdrowie: Nadeszła pora na odrobinę odpoczynku. Życie na wysokich obrotach nie sprzyja Twojemu organizmowi, a Ty jak zwykle nie chcesz przerywać, by nie utracić osiągniętych rezultatów. Odpocznij! Przez weekend nic złego się nie stanie.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HKOZIOROZEC na 72755

wodnikWodnik 20.01- 18.02

Praca: Odważnie planuj nadchodzący czas. Rozpisz sobie wszystko dokładnie i po kolei realizuj wypisane zadania. Dzięki tej metodzie o niczym nie zapomnisz i unikniesz nieprzyjemności w pracy. Miłość: Zrób ze swoją polówką podróż do przeszłości i odwiedź miejsca, w których czuliście się najlepiej. Czyż to nie jest cudowny pomysł na romantyczny weekend tylko we dwoje? Zdrowie: Najwyższa pora poprosić rodzinę o pomoc w wykonywaniu domowych obowiązków. Wodniku jesteś zbyt przemęczony, aby dać sobie ze wszystkim radę.

 Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HWODNIK na 72755

rybaRyby 19.02- 20.03

Praca: Idealny moment, by zadbać o swoje miejsce pracy. W końcu spędzasz przy nim znaczną część swojego życia. Porządek na biurku pomoże Ci ukoić nerwy i zmniejszyć stres. Szczególnie wtedy, gdy nie możesz znaleźć czegoś na biurku. Miłość: W tym tygodniu będziesz zachwycać innych. Droga Rybo Twój wdzięk i powab ściągną adoratorów o jakich sobie nawet nie śniłaś. Nie warto jednak dla nich niszczyć swojej relacji z partnerem. Zdrowie: Podaruj swojemu organizmowi więcej witamin. Może i za oknem niezbyt ładna pogoda, ale nadal możesz korzystać ze słońca oraz pić owocowe soki.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HRYBY na 72755

Koszt SMS: 2zł netto (2,46zł z VAT)