Horoskop Tygodniowy

Horoskop tygodniowy 14-21.08.2017

baranBaran 21.03- 20.04

Praca: Nie wszystko będzie się układać po Twojej myśli. Daj sobie trochę czasu aby przyswoić nowe informacje, a powoli wszystko zacznie wychodzić na prostą. Nie będziesz mieć też żadnych nieprzyjemności w pracy. Miłość: Twój partner postara się okazać Tobie jak najwięcej uczuć. Może czasami nie wychodzi tak jakbyś chciała, ale postaraj się docenić Jego starania. W końcu wszystko co robi, robi z myślą o Tobie. Zdrowie: Czujesz się jak nowo narodzona. Problemy z żołądkiem odchodzą w niepamięć dzięki zmianie diety. Nie masz się aktualnie na co skarżyć. Cieszysz się zdrowiem jak małe dziecko.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HBARAN na 72755

bykByk 21.04- 21.05

Praca: Myślisz coraz intensywniej o zbliżającym się urlopie. Czas trochę niefartowny ze względu na pogodę jednak bardzo dobry pod względem wypoczynku. Może za dużo nie zwiedzisz, ale w końcu porządnie się wyśpisz. Miłość: Jak na razie nie myślisz o romansach czy stałych związkach. Nareszcie zaczniesz się czuć dobrze sama ze sobą. Skoro wszystko idzie dobrze i zgodnie z planem, to po co cokolwiek komplikować? Zdrowie: Nic nie łupie, nie strzyka, nie boli. Żyć nie umierać. Skoro lekarz niepotrzebny, to zacznij w końcu cieszyć się życiem. Spróbuj czegoś nowego i zaszalej. Wszystkie działania będą teraz miały pozytywny wpływ na Twoje zdrowie.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HBYK na 72755

bliznietaBliźnięta 22.05- 20.06

Praca: Nigdy nie jest się przygotowanym na powrót do pracy. Ty także nie jesteś po tak miło spędzonym wolnym czasie. Przestań jednak bujać w obłokach i skup się na obowiązkach jeśli nie chcesz dostać nagany od szefa. Miłość: Zaryzykowałaś i znajomość nadal trwa. Jest Ci teraz lepiej niż mogłaś sobie wyobrażać. Ciesz się dobrymi momentami, bo nigdy nie wiadomo jak długo potrwają. Zdrowie: Nastał dla Ciebie bardzo dobry czas na rozpoczęcie nowej diety. Powoli zacznij dbać o swoje zdrowie, a bardzo szybko zobaczysz tego efekty.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HBLIZNIETA na 72755

rakRak 21.06- 22.07

Praca: Najbliższe dni będą dla Ciebie łaskawe. Będziesz znać odpowiedź na każde zadane Ci pytanie. Nikomu nie uda się podważyć Twojego autorytetu. Tak trzymaj! Miłość: Coraz częściej bujasz w obłokach wyobrażając sobie to, jak fantastyczny powinien być Twój mężczyzna. W życiu nie ma ideałów. Albo On jest idealny dla Ciebie, albo trochę odpuść. Zdrowie: Twój organizm tylko wyczekuje momentu , w którym będzie mógł sobie porządnie odpocząć. Brakuje Ci snu, a szybki tryb życia daje się we znaki. Znajdź trochę czasu na odpoczynek.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HRAK na 72755

lewLew 23.07- 22.08

Praca: Wciąż zastanawiasz się nad tym co by było, gdybyś postąpiła inaczej. Przeszłości już nie zmienisz, ale postaraj się nie popełniać już tego samego błędu w przyszłości. Miłość: Miał być tylko chwilowy romans, a zapowiada się dłuższa relacja. Bądź ostrożna w tej relacji. W końcu dopiero się poznajecie. Jeśli masz duże wątpliwości, to po prostu zapytaj go o zdanie. Zdrowie: Planety sprzyjają Tobie w długich wycieczkach i utracie kilogramów. Połącz przyjemne z pożytecznym. W końcu cały czas narzekasz na swoja tuszę.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HLEW na 72755

pannaPanna 23.08- 22.09

Praca: Starasz się wykonywać wszystkie polecenia, nawet jeśli nie należą do Twoich obowiązków. Nie daj się wykorzystywać. Im częściej będziesz się zgadzać, tym częściej nie będziesz mieć spokoju. Miłość: Pewien niespodziewany mężczyzna sprawi, że poczujesz się dowartościowana. Przyjemny nastrój będzie się udzielał wszystkim w koło, a koleżanki będą Ci zazdrościć tak dobrego samopoczucia. Zdrowie: Energia wręcz Cię rozpiera. Spożytkuj jej pokłady na to, co powinnaś już dawno zrobić. Trochę sprzątania i pielenia wyjdzie Ci tylko na dobre.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HPANNA na 72755

wagaWaga 23.09- 22.10

Praca: Wciąż zgłaszasz się do wszystkich nowych zadań choć nie widać żadnej możliwości na dodatkowe wynagrodzenie. Nie pracuj więcej niż musisz, bo odbije się to tylko na Twoim zdrowiu. Miłość: Nadszedł złoty czas dla wszystkich osób w związkach. Wszystko będzie się między Wami bardzo dobrze układać i nie będzie żadnych powodów do narzekań. Zdrowie: Jeśli myślisz o tym, by powiększyć rodzinę, to najbliższy czas będzie temu sprzyjał. Nie bój się zaryzykować, a wszystko się ułoży.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HWAGA na 72755

skorpionSkorpion 23.10- 21.11

Praca: Działaj by osiągnąć swój wymarzony cel. Nie daj się stłamsić współpracownikom i pokaż, że potrafisz więcej niż ktokolwiek inny w firmie. Miłość: Spójrz na swojego partnera tak, jakby był to pierwszy raz i przypomnij sobie za co go pokochałaś. On nadal ma w sobie „to coś”, tylko Ty przestałaś zwracać na to uwagę. Zdrowie: Nie masz co narzekać na zdrowie. Jak na razie wszystko jest w jak najlepszym porządku. Możesz teraz sobie trochę poszaleć w kwestiach kulinarnych. Nie odczujesz żadnych skutków ubocznych.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HSKORPION na 72755

strzelecStrzelec 22.11- 21.12

Praca: Poszukiwania pracy idą pełną parą. W nadchodzącym czasie czeka Cię bardzo dużo wydatków więc musisz postarać się jak najszybciej o zatrudnienie. Miłość: Nie masz szans ani na miłość, ani nawet na krótki niespodziewany romans. To jeszcze nie jest czas dla Ciebie. Nie martw się, w końcu nadejdzie i Twój moment na szczęście. Zdrowie: Czujesz się tylko trochę niewyspana. Nie martw się o kwestie zdrowotne tylko postaraj się znaleźć czas aby odespać zarwane noce.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HSTRZELEC na 72755

koziorozecKoziorożec 22.12- 19.01

Praca: Nareszcie przyjdzie dzień w którym dowiesz się jak wiele znaczysz dla swojego szefostwa. Twoje starania zostaną docenione i nie będziesz mieć powodów do narzekania. Miłość: Nie patrz w przeszłość tylko skup się na tym co jest teraz. Wszystko się kiedyś kończy. Daj sobie szansę na odrobinę szczęścia i przestań płakać za dawnymi czasami. Zdrowie: Po ostatnich kontuzjach najwyższa pora powoli wrócić do sportu. Nie przeforsuj się. Małymi krokami dojdziesz do swoich wcześniejszych wyników.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HKOZIOROZEC na 72755

wodnikWodnik 20.01- 18.02

Praca: Rób wszystko powoli i sprawdzaj dwa razy. Rozkojarzenie w pracy nie jest wskazane. Skup się na obowiązkach, które masz do wykonania, a problemy życia codziennego odłóż na później. Miłość: Krótkie flirty nie spełniają swojej roli. Marzysz o miłości jak z filmów. Niestety teraz nie będzie Ci ona dana. Na swoje namiętne uniesienia musisz jeszcze trochę poczekać. Zdrowie: Nie pozwól nikomu mówić, że nie potrafisz czegoś  zrobić i, że szybko się poddajesz. Pokaż sobie i innym, że Twoja kondycja pozwala Ci na osiągnięcie wszystkiego, co sobie założyłaś.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HWODNIK na 72755

rybaRyby 19.02- 20.03

Praca: Coraz mniej podoba Ci się atmosfera w pracy i zaczynasz się zastanawiać nad jej zmianą. Nie podejmuj pochopnych decyzji. Znajdź osobę, która nie daje Ci w spokoju pracować, a atmosfera się oczyści. Miłość: Przeżyjesz fantastyczne chwile namiętności, które zapadną na długi czas w Twoją pamięć. Ciesz się tymi chwilami, czeka Cię ich jeszcze bardzo wiele. Zdrowie: Jedyne co Ci wróżą zmiany pogody, to bardzo częste bóle głowy. Najwyższa pora udać się do lekarza, by dowiedzieć się w końcu co je powoduje.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HRYBY na 72755

Koszt SMS: 2zł netto (2,46zł z VAT)