Horoskop Tygodniowy

Horoskop tygodniowy 09.01-16.01.2018

baranBaran 21.03- 20.04

Praca W najbliższych dniach będziesz bardzo dużo pracować, aby skończyć wszystko przed styczniowym wolnym czasem. Nie nastawiaj się na wyjścia ze znajomymi, bo jedyne co będziesz teraz oglądać to ściany swojego biura i mnóstwo dokumentów. Miłość: Wielkimi krokami nadchodzi rewolucja w Twoim sercu. Poznasz osobę, która zmieni Twoje nastawienie do płci przeciwnej. Zaczniesz myśleć o noworocznej zabawie z entuzjazmem. Zdrowie: Zdasz sobie sprawę z tego, że uwielbiasz swój sposób bycia i wszystkich w koło będziesz namawiać do zmiany swojego trybu życia.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HBARAN na 72755

bykByk 21.04- 21.05

Praca: Powiedz sobie w końcu „dość” i przestań pracować za innych. Nie dasz rady pracować tak przez długi okres czasu. Porozmawiaj ze współpracownikami, by wyjaśnić całą sytuację. Miłość: Nie rozglądaj się daleko. Osoba na którą czekasz znajduję się na wyciągnięcie ręki. Wystarczy tylko dać szansę temu uczuciu i odważyć się na więcej niż do tej pory. Zdrowie: Twój organizm jest już na tyle zmęczony, że przysypiasz w każdym miejscu, w którym usiądziesz. Odpuść sobie trochę obowiązków i odpocznij.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HBYK na 7275

bliznietaBliźnięta 22.05- 20.06

Praca: Musisz nadrobić wszystkie zaległości, które sam sobie stworzyłeś. Nie licz na pomoc innych, skoro sam jej nigdy nikomu nie dałeś.  Miłość: Nie masz szczęścia w miłości, ale to nie przeszkadza w spędzaniu miłych wieczorów w towarzystwie bliskich. Kto wie, może wśród znajomych czeka na Ciebie ta osoba, o której całe życie marzysz. Zdrowie: Nie daj się namówić na niesprawdzone, tanie bary. Jedyne co Cię po nich czeka to długotrwały rozstrój żołądka i zwolnienie lekarskie. Nie chcesz chyba przeleżeć w łóżku początku nowego roku.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HBLIZNIETA na 72755

rakRak 21.06- 22.07

Praca: Może i nie widać na horyzoncie awansu, ale to nie znaczy, że masz przestać się starać. Nie patrz na to, co robią inni. Bądź najlepszą wersją siebie, a w końcu przełożeni to docenią. Miłość: Szczęście innych będzie Cię teraz bardzo kłuło w oczy. Znajdziesz jednak swój własny sposób na odreagowanie stresu. Pamiętaj tylko o tym, by korzystać z życia z rozsądkiem. Zdrowie: Wszyscy w koło dostrzegają w Tobie zmianę. Niestety nie jest to zmiana na lepsze. Potrzebujesz teraz dużo odpoczynku, by pozbierać się po ostatnich wydarzeniach. Postaraj się dużo odpoczywać.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HRAK na 72755

lewLew 23.07- 22.08

Praca: : Przeżyjesz w pracy kilka bardzo stresujących chwil. Nie martw się tym jednak na zapas, ponieważ ze wszystkim poradzisz sobie śpiewająco. Nikt nie będzie miał do Ciebie żadnych pretensji. Miłość: Jeśli będziesz się bronić przed każdą nową znajomością, to w końcu nikt nie będzie chciał ich z Tobą zawierać. Rozważ swoje zachowanie Zdrowie: Bywało lepiej ale i tak nie ma co narzekać. Po świętach czujesz bardzo duże przejedzenie ale noworoczne imprezy sprawią, że znów poczujesz się lekko.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HLEW na 72755

pannaPanna 23.08- 22.09

Praca: Podejmij nowe wyzwania by przełamać rutynę i przestać się czuć zbytecznym pracownikiem. Pora zrobić ze sobą coś kreatywnego. Miłość: Nie chcesz więcej spotykać się ze swoim partnerem? Wytłumacz mu to na spokojnie. Pisanie sms-ów czy też gwałtowne zaprzestanie kontaktów nie jest poważnym zachowaniem. Zdrowie: Z Twoim zdrowiem wszystko jest w jak najlepszym porządku. Nie pamiętasz już czasu kiedy to było tak dobrze jak teraz. Staraj się utrzymać ten stan rzeczy

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HPANNA na 72755

wagaWaga 23.09- 22.10

Praca: Najwyższy czas rozpocząć poszukiwania pracy w której będziesz się spełniać i w końcu ktoś zacznie od Ciebie wymagać więcej. Nie czujesz się teraz komfortowo. Miłość: Niestety tym razem na horyzoncie nie pojawi się nikt interesujący. Nie przeszkodzi Ci to jednak we flirtach z płcią przeciwną. Uważaj żeby nie zawrócić komuś w głowie.  Zdrowie: W koło same przeziębione osoby. Jak na razie tylko Tobie, jako jedynej osobie udaje się uniknąć problemów zdrowotnych. Oby tak dalej! Nie pozwól sobie na choroby.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HWAGA na 72755

skorpionSkorpion 23.10- 21.11

Praca: Może i Twoja praca nie jest szczytem marzeń ale przy aktualnej sytuacji lepsze to niż nic. Z biegiem czasu uda Ci się znaleźć co ciekawszego. Jak na razie zbieraj doświadczenie. Miłość:. Może najwyższa pora trochę odpuścić partnerowi i pozwolić mu dojść do głosu? Wysłuchaj tego, co chce Ci powiedzieć Twoja druga połówka. Zdrowie: Lekkie przeziębienie to efekt zbyt lekkiego ubierania się. Pomyśl o cieplejszej kurtce inaczej skończysz w łóżku z gorączką i niezbyt przyjemnym katarem.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HSKORPION na 72755

strzelecStrzelec 22.11- 21.12

Praca: Nie szukaj nowych ofert pracy, tylko postaraj się wyjaśnić konflikty ze współpracownikami. Poczujesz się wtedy zdecydowanie lepiej. Nawet praca stanie się wtedy milsza. Miłość: Patrzysz zbyt daleko na nieosiągalne cele. Twoja miłość znajduje się w zasięgu ręki. Musisz ją tylko zauważyć. Doceń wszystko co masz, a będzie Ci prościej. Zdrowie: Zdrowie dopisuje. Nie zapomnij o swoich codziennych witaminach i diecie. W końcu chcesz utrzymywać się w dobrej kondycji zdrowotnej przez jak najdłuższy okres czasu.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HSTRZELEC na 72755

koziorozecKoziorożec 22.12- 19.01

Praca: Po kilkudniowym odpoczynku świątecznym najwyższa pora na uporządkowanie rzeczy, które się przez ten czas uzbierały. Gwiazdy sprzyjają kończeniu rozpoczętych projektów. Miłość: Może i nie jest Twoim ideałem ale to nie znaczy, że nie możecie dać sobie szansy. Spróbuj chociaż raz czegoś innego, a bardzo możliwe, że Ci się naprawdę bardzo spodoba. Zdrowie: Nie dosyć, że dopisuje Ci zdrowie, to także w końcu zaczynasz zauważać efekty wszystkich swoich postanowień i wyrzeczeń. Nie załamuj się! Czas minie, a efekty pozostaną.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HKOZIOROZEC na 72755

wodnikWodnik 20.01- 18.02

Praca: Masz bardzo dużo pomysłów jednak nikt nie chce Ciebie wysłuchać. Postaraj się porozmawiać z szefem, a okaże się, że Ty także potrafisz mieć dobre pomysły. Miłość: Teraz jest najlepszy czas na to, by znaleźć osobę, która będzie chciała spędzać z Tobą zimowe wieczory.  Zdrowie: Teraz żadne zimowe infekcje nie będą Ci straszne! Cieszysz się fantastyczną formą i zdrowiem. Jedyne co Ci doskwiera, to samotność ale to już nie długo.

 Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HWODNIK na 72755

rybaRyby 19.02- 20.03

Praca: Przestaniesz w  końcu zastanawiać się nad tym, dlaczego innym wszystko wychodzi lepiej niż Tobie i weźmiesz się w garść. Ćwicz i pracuj, a coraz lepiej będziesz realizować powierzone Ci zadania. Miłość: Nie rozglądasz się już za ideałem. Zaczniesz tęsknić za osobą, która była Ci bardzo bliska i która Cię rozumiała jak nikt inny. Niestety nie wszystko da się naprawić. Zdrowie: Zmęczenie i brak sił na cokolwiek to tylko część z objawów, które zaczną Cię męczyć. Odpocznij trochę w czasie wolnym, a poczujesz się lepiej.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HRYBY na 72755

Koszt SMS: 2zł netto (2,46zł z VAT)