Horoskop Miesięczny

Horoskop na Marzec

baranBaran 21.03- 20.04

W marcu będzie wreszcie naprawdę gorąco, ale nie za oknem, tylko w życiu miłosnym Baranów. Zapowiada się romans. Mężatki oczaruje mężczyzna z zupełnie innego niż dotąd kręgu, a panie stanu wolnego mogą liczyć na męskie towarzystwo, niestety tylko do końca wiosny. W pracy bez fajerwerków, ale i bez dramatów. Doprowadzisz do końca swój projekt, a przy okazji zawalczysz o sprawy, które kilka dni temu wydawały się przegrane. Niespodziewanie sukces odniesiesz w działaniach artystycznych. Zmierz się z zadaniem, którego zawsze przyprawiało Cię o strach, lub wydawało się zupełnie nierealne.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HBARAN na 72755

bykByk 21.04- 21.05

W marcu single powinni uważać na intymne relacje. Mogą z nich wyniknąć komplikacje, nawet te zdrowotne. W marcu lepiej pozostać powściągliwym, jeśli nie ma się pełnego zaufania do osoby, z którą wchodzi się w bliższe relacje. W związkach drobne zgrzyty i ochłodzenie. Spróbuj podgrzać nieco atmosferę miłym gestem lub niespodzianką. Przed tobą sporo papierkowej pracy. Będą pochłaniać cię sprawy podatkowe czy ubezpieczeniowe. Uważaj na złych doradców – bo to ty zbierzesz żniwo ich rad. Marzec to dobry moment na realizację projektu, który odkładasz do szuflady od kilku lat.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HBYK na 72755

bliznietaBliźnięta 22.05- 20.06

Pary udadzą się na spotkania rodzinne, podczas których padną deklaracje i pojawią się nowe, interesujące wiadomości. Samotnym osobom w tym miesiącu łatwiej będzie spotkać właściwą osobę. I to „tę jedyną”! Dlatego nie chodźcie z głową w chmurach, żeby nie przegapić swojej szansy. W pracy jesteś zdecydowanie na fali, a twoja ambicja rośnie! Nie trwoń jednak swoich sił na osoby, które wyraźnie nie dostrzegają twoich zalet. Może warto swoje pomysły przedstawić zupełnie gdzie indziej niż dotychczas? To najlepszy moment, bo marzec niesie dla Ciebie powodzenie we wszystkich niemal sprawach.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HBLIZNIETA na 72755

rakRak 21.06- 22.07

Trzeba będzie dokonać wyboru między pracą a związkiem. Może się to wiązać z nagłym rozdzieleniem na jakiś czas, albo po prostu znacznym ograniczeniem czasu poświęcanego partnerowi. Cokolwiek postanowicie, uczucie przetrwa. Jednak łzy i słowa wypowiedziane w marcu będziecie pamiętać jeszcze przez długie miesiące. W pracy gorący okres, dla bezpieczeństwa zrób kopie wszystkich swoich materiałów. Starannie rozplanuj swój czas, bo będziesz musiała robić kilka rzeczy jednocześnie i możesz się w tym pogubić. Codzienny spacer, w samotności lub z czworonogiem pozwoli odetchnąć i nabrać dystansu.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HRAK na 72755

lewLew 23.07- 22.08

Jeżeli jesteś już w związku, to właśnie w marcu planeta Wenus wpłynie dobroczynnie na waszą relację. Zrobi się namiętnie i gorąco, ale także w sferze wzajemnego zrozumienia i wsparcia będzie wspaniale. A jeśli nie masz jeszcze drugiej połówki – znajdziesz nową miłość, która odmieni twoje życie. Nawet nie trzeba będzie specjalnie szukać, po prostu wpadniecie na siebie i wszystko po chwili stanie się fascynujące. W pracy za to relacje międzyludzkie nie najlepsze. Nie pogarszaj sprawy i nie prowokuj współpracowników. Przede wszystkim nie próbuj przez cały czas udowadniać, że jesteś lepsza od innych.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HLEW na 72755

pannaPanna 23.08- 22.09

W marcu to Twoja siła, wyrozumiałość, opanowanie i wiara będą dawać solidne podstawy Waszemu związkowi. Twój ukochany będzie potrzebował wsparcia. Daj mu je! Osoby świeżo zakochane podejmą decyzję o zamieszkaniu razem. W pracy uda ci się wybrnąć z trudnej sytuacji. Tym niemniej będzie to wymagało dużego wysiłku intelektualnego, po którym przyda ci się krótki urlop. Jeżeli nie masz takiej możliwości, wyjedź chociaż na weekend, żeby odciąć się od wszystkiego, bo toksycznych ludzi i sytuacji nie zabraknie w Twoim otoczeniu. Jeśli szukasz współlokatora, z łatwością go znajdziesz.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HPANNA na 72755

wagaWaga 23.09- 22.10

Potrzebujesz bliskości i szukasz akceptacji, nie możesz jednak zmuszać innych do okazywania miłości. To nie ochroni cię przed samotnością. Przez najbliższe dwa tygodnie nie szukaj nikogo na siłę, bo nic dobrego z tego nie wyjdzie. Pod koniec miesiąca, jeśli zajmiesz się sobą, poszukasz samoakceptacji i uwierzysz w swoje siły – karta się odwróci. W pracy przyjmiesz nowe obowiązki, które dadzą Ci sporo satysfakcji. Tym bardziej, że łączyć się one będą z podwyżką. Zajmij się tym na poważnie, a zwiększysz swoje szanse na awans. Nie zachłyśnij się tylko władzą nad innymi, bo to nikomu, a szczególnie osobie nie lubiącej mieć konfliktów z otoczeniem, nie wychodzi na dobre.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HWAGA na 72755

skorpionSkorpion 23.10- 21.11

Marzec to niebezpieczny moment dla Skorpionów przebywających w związkach. Poczucie potrzeby odzyskania wolności może stać się początkiem końca związku. Pomyśl raczej nad zainwestowaniem czasu w swoje hobby. Wróć do porzuconych zajęć, zamiast angażować się w przypadkowe romanse. Jeżeli Twój układ partnerski się rozpada, nie zatrzymuj tego procesu na siłę. Odpocznij od związków. W pracy od pewnego czasu próbujesz udawać niezniszczalnego megarobota. Rozważ, czy sprostasz trudnym oczekiwaniom szefów, kolegów i klientów. Jeśli uznasz, że nie – powiedz o tym szczerze. Lepsze to niż tracić zdrowie. Pamiętaj, że jeśli w odpowiednim momencie powiesz „nie”, sporo zyskasz.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HSKORPION na 72755

strzelecStrzelec 22.11- 21.12

Doskonale zdajesz sobie sprawę, że mimo Twojej dużej energii życiowej i siły wewnętrznej, potrzebujesz kogoś, kto Cię będzie przy Tobie. Dzięki nowemu uczuciu wreszcie poczujesz, że żyjesz. Jednak nie będzie tak idealnie różowo. Niektóre Strzelce zmierzą się z tym, że będą musiały bronić swoich praw i wolności, bo zaborczy i zazdrosny partner spróbuje całkowicie nimi zawładnąć. W pracy właśnie w marcu zainicjujesz projekt, którego nie będzie Ci dane dokończyć. Przejmą go Twoi współpracownicy, a Ty zdenerwujesz się, że to oni zbiorą zawsłużone laury. Spokojnie, twoje zasługi zostaną potem i tak docenione, a Twój wkład w projekt i sama inicjatywa otworzą przed Tobą nowe możliwości.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HSTRZELEC na 72755

koziorozecKoziorożec 22.12- 19.01

Twoja niecierpliwość może doprowadzić do licznych sporów z ukochaną osobą. Musisz się nauczyć trzymania nerwów na wodzy, aby cieszyć się wspólnymi chwilami. Jeżeli nie zaczniesz już teraz, kolejny miesiąc możesz powitać jako singiel. Twój partner doceni nawet najmniejsze starania dążenia do ugody, więc doceń jego dobrą wolę i przestań naciskać. Mimo ciężkich chwil w pracy, uda Ci się wyjść na prostą, bo koledzy udzielą ci wszelkiej potrzebnej pomocy. Najważniejsza marcowa rada we wszystkich dziedzinach życia: nie rozpoczynaj nowych czynności, dopóki nie rozwiążesz bieżącego problemu.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HKOZIOROZEC na 72755

wodnikWodnik 20.01- 18.02

W marcu będziesz cieszyć się dużym powodzeniem u płci przeciwnej. Nie będzie zatem żadnym zaskoczeniem, jeśli w tym samym dniu otrzymasz propozycje od dwóch osób. Może nawet umówisz się na dwie randki? Uważaj tylko, aby podjąć rozsądną decyzję i nie ciągnąć dwóch relacji naraz. Nie wyjdzie ci to na dobre. Za to mniej kolorowo będzie w pracy. Twoje intencje mogą zostać źle odczytane. Uważaj na słowa, by nie stracić klientów lub współpracowników. Szef nie stanie w Twojej obronie. Marzec to dobry moment na wszelkiego rodzaju działalność handlową, szczególnie za granicą, choćby to miały być tylko większe zakupy internetowe.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HWODNIK na 72755

rybaRyby 19.02- 20.03

Ryby pozostające w związkach odczuwają coraz silniejszą frustrację. Patrząc obiektywnie – jest ona wynikiem zaniedbania z obu stron. Wystarczy tylko trochę starań z twojej strony, a partner odpowie ci podwójnie i oboje będziecie zadowoleni, a Wasz związek nabierze wiosennej świeżości.
W marcu niektóre Ryby odkryją swój potencjał artystyczny. Mogą teraz śmiało wykorzystać więcej niż jeden talent jednocześnie. W pracy nie zostawiaj żadnych spraw na później! Powstałe w marcu zaległości okażą się po pewnym czasie nie do nadrobienia. Przygotuj się do wyjazdu, może nawet zagranicznego. I jeśli tylko pojawi się taka propozycja, skorzystaj z niej!

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HRYBY na 72755

Koszt SMS: 2zł netto (2,46zł z VAT)