Horoskop Tygodniowy

Horoskop tygodniowy 01.12-07.12.2017

baranBaran 21.03- 20.04

Praca: Zbliża się przedświąteczny okres więc nastroje w firmie będą wszystkim dopisywać. Niestety wiąże się to także z bardzo dużą ilością pracy, ale także ze świąteczną premią.
Miłość: Nie rozglądaj się tak bardzo. W nadchodzącym czasie nie będziesz mieć czasu na żadne romanse czy umówione spotkania. Liczy się tylko praca. Zdrowie: Uważaj na zbliżające się chłody. Najwyższa pora zmienić jesienne ubrania na coś cieplejszego, żeby i Ciebie nie dopadło zimowe choróbsko.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HBARAN na 72755

bykByk 21.04- 21.05

Praca: Twoją głowę zaprzątać teraz będą przygotowania do świątecznej imprezy firmowej. Taka okazja, by w końcu zapoznać się z innymi współpracownikami. Nie przegap szansy. Miłość: Narodzi się mały romans w pracy. Pamiętaj jednak o tym, że wspólna praca nie idzie w parze z randkowaniem i przeważnie bardzo źle się takie sympatie kończą. Zastanów się nad tym, czy potrzebujesz dodatkowych nieprzyjemności w pracy. Zdrowie: Zaczął się sezon zimowy więc Ty także przerzucasz się na sporty zimowe. Najwyższa pora odświeżyć swoje umiejętności jazdy na łyżwach czy też wyciągnąć narty ze schowka.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HBYK na 72755

bliznietaBliźnięta 22.05- 20.06

Praca: W tym tygodniu pojawi się wokół Ciebie bardzo dużo nowych osób, które będą od Ciebie oczekiwały pomocy nawet w najdrobniejszych sprawach. Będziesz potrzebować bardzo dużo cierpliwości. Miłość: Nie licz na spotkania z innymi. W nadchodzącym czasie nie będziesz mieć na to w ogóle czasu. Już niedługo jednak zostanie Ci to wynagrodzone. Zdrowie: Wieczorny spacer bez czapki skończy się dla Ciebie sporym przeziębieniem. Dlatego też lepiej uważaj na swoje postępowanie.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HBLIZNIETA na 72755

rakRak 21.06- 22.07

Praca: Nie będziesz przykładać do swojej pracy wystarczając dużo uwagi i skończy się to dla Ciebie dosyć nieprzyjemną sytuacją. Zachowanie zimnej krwi pozwoli Ci wyjść cało z opresji. Miłość: Czeka Cię niespodzianka. Godziny starań o to, by zauważyła Cię pewna osoba w końcu przyniosą skutek. Szykuj się na udany wieczór. Tylko od Ciebie zależy jak potoczy się całe spotkanie. Zdrowie: Odezwie się Twoja dawna kontuzja. Pora odezwać się do swojego lekarza i od nowa zacząć leczenie. Nie przejmuj się tylko zbytnio, by nie nadszarpnąć swoich nerwów.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HRAK na 72755

lewLew 23.07- 22.08

Praca: Zastanów się na spokojnie nad tym, ile masz rzeczy do zrobienia. Weź głęboki oddech i ułóż wszystkie zadania w kolejności, a uda Ci się poradzić z każdym, nawet najmniejszym problemem. Miłość: Zastanów się nad tym, czy potrzebne Ci są teraz związki, które do niczego nie prowadzą. Może najwyższa pora ustatkować się i założyć rodzinę? Zdrowie: Twoje złe samopoczucie będzie związane z silnymi nerwami w pracy oraz brakiem codziennej dawki ruchu. Odpocznij trochę i postaraj sobie wszystko ułożyć.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HLEW na 72755

pannaPanna 23.08- 22.09

Praca: W Twojej pracy pojawią się najlepsi z najlepszych. Będziesz teraz mieć okazję, by podejrzeć jak pracują i zastosować później zdobyte umiejętności w trakcie swojej pracy. Miłość: Czeka Cię bardzo dobry i spokojny czas w związku. Będziesz czuć wokół siebie samą miłość. Otaczać Cię będą tylko pozytywne emocje. Zdrowie: Pora na rozpoczęcie profilaktyki przeciw chorobom. Zainwestuj w dużą porcję owoców cytrusowych, miód i sok malinowy, a nic Cię nie dopadnie.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HPANNA na 72755

wagaWaga 23.09- 22.10

Praca: Ciągle się uczysz, jednak daleko Ci do najlepszych. Zbliża się czas w którym będzie można się doszkolić i pokazać innym, że potrafisz zrobić coś lepiej niż się tego po Tobie spodziewają. Miłość: Wciąż czeka na Ciebie pewna osoba. W końcu i Ty dostrzeżesz ją w swoim życiu. Dopiero wtedy poczujesz czym tak naprawdę jest szczęście. Zdrowie: Nie patrz się na innych. Gdy uda Ci się już wyleczyć zrealizuj swoje plany, które ciągle odkładasz. Wszystko będzie dobrze.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HWAGA na 72755

skorpionSkorpion 23.10- 21.11

Praca:  Czas będzie płynął dla Ciebie tak samo wolno jak wcześniej. Nie czujesz atmosfery świąt. Jedyne na co zwracasz uwagę, to niekończąca się praca. Czeka Cię jednak pewna niespodzianka. Miłość: Nic na siłę. Nie da się zmusić drugiej osoby do miłości. Poczekaj trochę i daj czas na przemyślenie całej sytuacji. Jaka decyzja nie zostanie podjęta, to każda będzie dla Ciebie dobra. Zdrowie: Czujesz znużenie i nic Cię nie cieszy. Najwyższa pora porozmawiać z kimś o swoich problemach i odczuciach. Nie duś tego wszystkiego w sobie.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HSKORPION na 72755

strzelecStrzelec 22.11- 21.12

Praca: Zamienisz swój przytulny dom na biurko w pracy. Czeka Cię teraz bardzo dużo zadań do zrobienia „na wczoraj”. Nie daj się nerwom, a ze wszystkim sobie poradzisz koncertowo. Miłość: Czujesz się bardzo samotnie. Tęsknisz coraz bardziej za bliską Ci osobą. Za kimś z kim można spędzać wieczory i poranki. Niestety jeszcze długo będziesz się tak czuć. Zdrowie: Będziesz czuć duże przemęczenie z powodu zaistniałej sytuacji. Bardziej jednak doskwierać Ci będzie pustka, której nie potrafisz niczym zapełnić.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HSTRZELEC na 72755

koziorozecKoziorożec 22.12- 19.01

Praca: Mimo tego, że bardzo się starasz zachować pozytywne relacje w pracy, to nie zawsze to się udaje. Nie przejmuj się małymi zgrzytami z współpracownikami. Wszystko minie, a nie warto psuć sobie tym głowy i nerwów. Miłość: Stawiasz pierwsze kroki w bardzo długo wyczekiwanej relacji. Nie denerwuj się tak i staraj zachować spokój. Jesteś fantastyczną osobą i nie zapominaj o tym. Zdrowie: Z Twoim zdrowiem wszystko w porządku. Mimo zmiany pogody nie odczuwasz żadnych większych dolegliwości czy dyskomfortu.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HKOZIOROZEC na 72755

wodnikWodnik 20.01- 18.02

Praca: Praca, praca, ciągle praca. Ciesz się póki ją masz. Staraj się bardzo uważać na to, co robisz, bo najbliższe potknięcie może Cię kosztować utratę posady. Miłość: Nie patrz się z zazdrością na innych, skoro masz swój własny związek. Chcesz więcej romantyzmu Staraj się, a otrzymasz go w zamian. Zdrowie: Wszystkie Twoje wcześniejsze aktywności i tryb życia owocują teraz zachowaniem zdrowia i omijaniem wszelkich nieprzyjemności zdrowotnych. Ciesz się tym i rób tak dalej

 Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HWODNIK na 72755

rybaRyby 19.02- 20.03

Praca: Nie zapomnij o swoich zobowiązaniach. Najwyższa pora się ze wszystkiego wywiązać i pokazać, że można Ci ufać i powierzać ważne zadania. Miłość: Podejmiesz teraz bardzo trudną decyzję w swoim życiu. Zaważy ona na Twojej najbliższej przyszłości. Trzeba będzie zmienić większość swoich planów. Zdrowie: Nie daj się chandrze ani żadnym chorobom. Ruszaj się, oddychaj pełną piersią i ciesz się życiem, a będziesz czuć się całkiem dobrze.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HRYBY na 72755

Koszt SMS: 2zł netto (2,46zł z VAT)