Horoskop Miesięczny

Horoskop na Czerwiec

baranBaran 21.03- 20.04

W tym miesiącu dojdzie do wielu postępów w Twoim życiu. Słońce i Wenus aż do 21 czerwca wpłyną pozytywnie na Twoje relacje z innymi. Staniesz się otwarty na innych. Całe szczęście, kierowanie się impulsem nie zagraża Ci w tym miesiącu ! Jest to idealny czas na pokazanie swoich umiejętności i talentów. Twoja głowa pęka od ilości nowych pomysłów i kreatywności. Posiadasz w sobie ogromne pokłady energii, więc jest to świetny moment, jeśli czekają Cię egzaminy lub szkolenia. Warto skupić się również na trudnych kwestiach – z pewnością wyjdzie Ci to na dobre. Sukces będziesz mógł zawdzięczać jedynie samemu sobie ! Saturn w trygonie do Twojego znaku w opozycji do Słońca sprawi, że zdobędziesz z łatwością szacunek osób z Twojego otoczenia.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HBARAN na 72755

bykByk 21.04- 21.05

Czerwiec zachęci Cię do poszerzenia swoich horyzontów i do nauczenia się nowych rzeczy. Twoja naturalna ciekawość zwiększy się, dzięki obecności Merkurego w Twoim znaku. To wszystko doprowadzi Cię do porzucenia pewnych kwestii związanych z Twoimi pragnieniami. Nie stanie się tak jednak w sferze finansów, które będą zdecydowanie pozytywne w tym miesiącu. Największym czynnikiem sukcesu w tym miesiącu będą dla Ciebie relacje z innymi – pamiętaj jednak, że nic nie jest dobre w nadmiarze. Tranzyt Wenus, Twojej symbolicznej planety, sprawi, że skupisz się również na swojej rodzinie, na kwestiach związanych z najbliższymi lub z miejscem zamieszkania. Być może nawet zdecydujesz się na remont, aby polepszyć komfort życia swoich bliskich.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HBYK na 72755

bliznietaBliźnięta 22.05- 20.06

Będziesz w tym miesiącu w samym centrum uwagi ! Relacje z innymi nabiorą jeszcze większego znaczenia niż zazwyczaj. Trzy pierwsze tygodnie czerwca wprowadzą wiele zmian w Twoich kontaktach z innymi – rozmowy wysuną się na pierwszy plan. Twoja naturalna kreatywność będzie miała moc.
Mars w gwiazdozbiorze Skorpiona stworzy kwinkunks do Twojego znaku, obdarzając Cię cierpliwością i spokojem wobec innych. Twoje poczucie humoru i ironia będą na niezwykle wysokim poziomie, co sprawi, że rozwiążesz konflikty jeszcze zanim zdążą się rozwinąć. Nie ufaj jednak byle komu, gdyż w odwrotnym wypadku możesz spodziewać się kłopotów, jeśli nie zrozumiesz na czas prawdziwych motywów działania niektórych osób z Twojego otoczenia.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HBLIZNIETA na 72755

rakRak 21.06- 22.07

Czas na podsumowanie najważniejszych kwestii w Twoim życiu ! Pewne zewnętrzne okoliczności zachęcą Cię do zwierzenia się osobie, która pomoże Ci w zorganizowaniu Twoich myśli i pomysłów oraz w stworzeniu efektywnej strategii działania, dzięki której dojdziesz do swojego celu. Zdasz sobie sprawę z kilku ważnych kwestii, co pozytywnie na Ciebie wpłynie i sprawi, że ulży Ci na sercu i popchnie Cię do działania i do zbliżenia się do obranego sobie celu.
Ten układ planet ułatwi Ci wyrażanie swoich emocji, co od 21 czerwca przyniesie Ci szczęście, gdyż reakcje ze strony osób z Twojego otoczenia będą niezwykle pozytywne. To dokładnie od tego dnia, 21 czerwca, Słońce przejdzie do koniunkcji wobec Twojego gwiazdozbioru i pozwoli Ci na rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HRAK na 72755

lewLew 23.07- 22.08

Układ planet w tym miesiącu pobudzi Twoją psychikę i zmotywuje Cię do działania, tym bardziej, że uaktywni się wiele uśpionych do tej pory spraw. Przedsięwzięcia, które już zostały rozpoczęte, nabiorą szybkości, a nowe ich tempo będzie lepiej pasować do działania w naturalny sposób. Przygotuj się na obiecujące zmiany w Twoim życiu towarzyskim, zwłaszcza od 13 czerwca. Od 18 czerwca, Wenus może doprowadzić do sporów w sferze miłosnej, wobec których nie będzie Ci dane zareagować w racjonalny sposób. Pamiętaj o tym, aby zachować spokój i uzbroić się w cierpliwość, aby Twój partner mógł odnaleźć w sobie więcej pragmatyzmu. Nie próbuj reagować od razu, gdyż może to doprowadzić do jeszcze większego konfliktu, który będzie bezcelowy i oddali Was od siebie.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HLEW na 72755

pannaPanna 23.08- 22.09

Wiele zmian czeka Cię w tym miesiącu, zwłaszcza w życiu towarzyskim, ale również w związku z Twoimi planami i inicjatywami z nim związanych. Od połowy czerwca za sprawą układu planet otworzysz się bardziej na świat zewnętrzny. Na horyzoncie nowe znajomości, które wpłyną przede wszystkim na pogłębienie Twojego wnętrza i na rozwój osobisty.
Być może zrozumiesz swoje powołanie w życiu ! Wpływy Marsa w sekstylu do Twojego znaku zachęcą Cię do pogłębienia swojej wiedzy. Mogą się zdarzyć nieporozumienia między Tobą a Twoim partnerem, nie bądź na siłę we wszystkim perfekcjonistą! Od 18 czerwca komunikacja między Wami stanie się znacznie łatwiejsza.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HPANNA na 72755

wagaWaga 23.09- 22.10

W tym miesiącu Twoje projekty rozwiną się, a Ty znajdziesz osoby, które pomogą Ci je zrealizować do końca ! Czerwiec będzie Ci zdecydowanie sprzyjać… Twoje życie towarzyskie może być bardziej intensywne niż zazwyczaj, spodziewaj się zaproszeń, próśb o rozmowę itd. Ta sytuacja sprawi, że lepiej zrozumiesz samego siebie oraz przyczyny Twojego niezdecydowania. Jest to więc bardzo ważny dla Ciebie rozdział, zwłaszcza w sferze psychologicznej, gdyż odnajdziesz w sobie dzięki temu więcej pewności siebie, dzięki której popełnisz znacznie mniej błędów w przyszłości.
Wenus w tym układzie planet sprzyja formalnym zobowiązaniom, zacieśnieniu więzi w związku. Zakopanie wojennego toporu stanie się możliwe, dzięki rozmowom, logicznemu rozumowaniu, które ułatwią znalezienie wspólnego konsensusu bez większych poświęceń z jednej ze stron.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HWAGA na 72755

skorpionSkorpion 23.10- 21.11

W tym miesiącu nabierzesz dystansu do niektórych problemów, gdyż zyskasz na obiektywności. Czynniki emocjonalne nie będą już przeszkodą, pozostaną we właściwym dla nich miejscu. Wpływy Słońca i Wenus zachęcą Cię do otwarcia się na innych, do lepszego ich zrozumienia oraz do ułatwienia komunikacji między Wami, zwłaszcza w sferze miłosnej.
Być może za bardzo skupisz się na szczegółach Waszych rozmów, co niekoniecznie wpłynie pozytywnie na Wasze relacje – jeśli zaczniesz na siłę szukać perfekcji w Waszym związku, możesz tym zmęczyć swojego partnera. Jowisz pomoże Ci jednak w tej sytuacji, zwiększając Twoje poczucie humoru, które oddali spory. Upewnij się, że nie składasz obietnic, których nie możesz dotrzymać.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HSKORPION na 72755

strzelecStrzelec 22.11- 21.12

Czerwiec wprowadzi do Twojego życia nowy impuls, dzięki któremu staniesz się bardziej otwarty na innych i towarzyski. Pewne zewnętrzne wydarzenia zachęcą Cię do poznania nowych osób, zwłaszcza podczas trzech pierwszych tygodni czerwca. Ten czas stanie się niezwykle intensywny w codziennych relacjach z innymi – powinieneś wykorzystać go, by odnaleźć osoby, które pomogą Ci w całkowitej realizacji Twoich planów. Wpływy Marsa nakłonią Cię do szukania nowych metod pracy lub do zdobywania nowej wiedzy. Odnajdziesz w sobie również więcej łatwości i pewności siebie, aby poprowadzić swoją karierę na dobre tory. Zmobilizujesz wszystkie Twoje umiejętności, aby osiągnąć cel. Ten czas sprzyja więc zdawaniu egzaminów. Z kolei w życiu rodzinnym, warto wykorzystać umiejętności dyplomatyczne.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HSTRZELEC na 72755

koziorozecKoziorożec 22.12- 19.01

Ten miesiąc zachęci Cię do nabrania dystansu wobec wszelkich sytuacji, w których w grę wchodzą emocje. Potrzebujesz przede wszystkim logicznego rozumowania, analizy, refleksji w ciszy i spokoju. Jednak w Twoim otoczeniu nic nie będzie spokojne! Wiele osób będzie domagało się Twojej rady, obecności. Twoje otoczenie będzie niezwykle rozmowne, nawet na tematy, które uznasz za mało ważne. Problem w tym, że nie będziesz w stanie na 100% wsłuchać się w to, co inni mają do powiedzenia. Wpływy Jowisza utrzymują Cię na szczęście w skupieniu wobec najważniejszych kwestii. Pamiętaj jednak, że to, co wydaje się być najważniejsze dla Ciebie, niekoniecznie jest dla Twojego rozmówcy… Słońce w opozycji do Twojego znaku zmobilizuje Cię do skupienia się na rodzinie – pewne zmiany, które należy wprowadzić, mogą wymagać Twojej pełnej uwagi.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HKOZIOROZEC na 72755

wodnikWodnik 20.01- 18.02

Odnajdziesz w sobie w tym miesiącu wewnętrzną harmonię, która ustabilizuje niektóre relacje, zwłaszcza te najczęstsze i najbliższe sercu. Spodziewaj się zaproszeń i licznych próśb o rozmowę lub spotkanie, zwłaszcza podczas pierwszych trzech tygodni czerwca. Przez dwa ostatnie tygodnie tego miesiąca naturalnie skupisz się na swojej sferze intymnej i rodzinnej. Będzie to widoczne bardziej w zachowaniu i w podjętych przez Ciebie działaniach, niż w rozmowach.
Wpływy Marsa mogą uczynić Cię bardziej impulsywnym w sferze emocji, przede wszystkim wobec tego, co jest związane z uczuciami. Postaraj się popatrzeć na te sprawy w obiektywny sposób, aby uniknąć starć. Od połowy czerwca łatwiej będzie Ci pójść na kompromis i wyrazić swoje zdanie. Użyj dyplomacji.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HWODNIK na 72755

rybaRyby 19.02- 20.03

W tym miesiącu otworzysz się na nowe horyzonty, a planety obdarzą Cię większą odwagą, aby je odkryć. Zrobisz więc wszystko, co potrzeba. W relacjach z innymi, Jowisz w opozycji do Twojego gwiazdozbioru wprowadzi do Twojego życia trochę brakującej pikanterii. Odkryjesz więc nowe możliwości patrzenia na życie i na przyszłość. Rozmowy w gronie rodzinnym i pomogą Ci w rozwiązaniu problemów. Wenus obdarzy Twoją sferę uczuciową większą dynamicznością. Przyjaźń może pomieszać się z miłością. Możesz mieć problem w zrozumieniu uczuć, a niepewność może zamieszkać na jakiś czas w Twojej głowie. Aby tego uniknąć, unikaj dwuznacznych sytuacji.

Chcesz dowiedzieć sie więcej? Wyślij sms HRYBY na 72755

Koszt SMS: 2zł netto (2,46zł z VAT)