Baran 21.03-20.04

baran

Kobieta:

W łóżku udaje kogoś innego niż jest naprawdę, w łóżku zachowuje się przewidywalnie, często dla świętego spokoju udaje orgazm. Twierdzi, że mogłaby się obejść bez mężczyzn, ale tak naprawdę sama w to nie wierzy. Z męskiego punktu widzenia można ją uznać za dobrą kochankę, bo zachowywaje się w sposób, jakiego oczekuje mężczyzna. I nie ma tu znaczenia, że czasami jest to aktorstwo. Tymczasem na seks i intymne igraszki ma permanentną ochotę, choć się do tego nigdy w życiu nie przyzna. Choćby ją skręcało seksualne pożądanie, to trzeba ją zdobywać krok po kroku. Zbyt szybkie proponowanie jej intymnych uniesień może się skończyć tylko odrzuceniem.
W łóżku lubi słuchać namiętnych słów, które pozwalają jej uwierzyć, że jest wspaniała i niepowtarzalna. Nawet mało doświadczony kochanek może ją zauroczyć, ale tylko wtedy, gdy pozwoli jej przejąć erotyczną inicjatywę, a jednocześnie będzie szybko się uczył. Wierność nie zawsze jest jej mocną stroną.

ENERGIA SEKSUALNA: 100%

PRZEŻYWANIE ORGAZMU: 70%

WIERNOŚC SEKSUALNA: 30 %

SEX APPEAL: 90%

TALENT SEKSUALNY: 70%

Mężczyzna:

Wcale mu nie zależy na seksie. On kocha polować na kobiety, ale często są to łowy nie zakończone intymnym zbliżeniem. Gdy jest żonaty, to jako kochanek spełnia się z własną żoną. Czasami zdradza, ale częściej bawi się emocjami kobiet, doprowadza je do chwili, gdy są gotowe mu się oddać, a następnie wycofuje się. Przez takie zachowanie zdarza mu się wpadać w miłosne awantury. Nienawidzi, gdy ktoś go poucza w sprawach seksu. Zawsze jest przekonany, że potrafi seksualnie zaspokoić każdą kobietę. Nie daj Boże, aby któraś z pań powiedziała mu prosto w oczy, że się nie sprawdził w łóżku. Uzna, że jest złośliwa, a tak naprawdę, to kocha się z nim kochać. Mimo, że seks jest dla niego drugoplanowy, to chce dominować i nie lubi sprzeciwu.
Stara się jak najlepiej potrafi, ale inna sprawa, że nie korzystając z podpowiedzi działa tylko intuicyjnie. Z wiekiem, staje się coraz lepszym kochankiem. Intymne doświadczenie zdobywa powoli, ale skutecznie wykorzystuje to czego przez lata się nauczył.

ENERGIA SEKSUALNA: 90%

PRZEŻYWANIE ORGAZMU: 60%

WIERNOŚĆ SEKSUALNA: 20%

SEX APPEAL: 80%

TALENT SEKSUALNY: 50%