Bliźnięta 22.05-21.06

bliznieta

Kobieta:

Chciałaby mieć partnera idealnego pod względem ducha i ciała. Niestety, tacy nie istnieją, więc pozostaje jej to co ma. Jako kochanka zachowuje się na dwa sposoby. Za jednym razem spełnia swój małżeński obowiązek, by przy następnym akcie stać się szaloną, drapieżną kocicą. Bardziej jest nastawiona na dawanie przyjemności, niż jej otrzymywanie. Taka postawa powoduje, że jest bardzo pożądaną kochanką. Od seksu uprawianego w określonych porach, woli seks spontaniczny i miejsce intymnych uciech nie ma znaczenie. Gdy nadejdzie ją chęć, wówczas nie ma znaczenia czy to jest stół w kuchni, czy łóżko. Bardzo podniecają ją miejsce „zakazane”, takie w których ktoś przez przypadek może podejrzeć jej zabawy. Łąka, plaża, las lub samochód doskonale sprawdzają się według niej jako miejsca intymnego spełnienia. Skrycie marzy o jeszcze większych szaleństwach. W zasadzie nie musi osiągać orgazmu, aby cieszyć się seksem. Szczęśliwa jest wtedy, gdy zaspokoi partnera, a ten okazuje to w sposób wystarczająco głośny. Jeśli jednak facet nie okazuje swego zadowolenia, wówczas popada w erotyczną depresję.

 

ENERGIA SEKSUALNA: 30%

PRZEŻYWANIE ORGAZMU: 40%

WIERNOŚC SEKSUALNA: 20 %

SEX APPEAL: 80%

TALENT SEKSUALNY: 60%

 

Mężczyzna:

Jest idealnym partnerem dla niezbyt wymagającej kobiety. Jeśli chodzi o łóżko, to woli na nim spać, niż kochać się. Uważa, że uprawianie seksu do dość dziwne zajęcie i jedyny sens jaki w nim widzi, to płodzenie dzieci. Czasami ogarnia go namiętność i wtedy staje się kochankiem niczym z bajki, ale są to wyjątkowe sytuacje. Zazwyczaj unika seksu, a twierdzenie, że seks rządzi światem jest dla niego abstrakcją. Woli podporządkować się kobiecie podczas intymnych uniesień niż samemu wykazywać się inicjatywą. Kobieta, która sama nie zacznie seksualnych zabaw może się nie doczekać, aż on zacznie. „Głowa go boli” znacznie częściej niż przeciętną kobietę. Po pewnym czasie wiele niewiast może dochodzić do błędnego przekonania, że są zdradzane przez Pana Bliźniaka lub są niekochane, a w najlepszym przypadku są dla niego mało atrakcyjne. Nic bardziej błędnego. Mężczyzna spod tego znaku taki po prostu jest, a zdrada w jego wykonaniu to naprawdę rzecz rzadka, żeby nie powiedzieć, że mało prawdopodobna. Kobieta, która jest zwolenniczką szybkiego seksu bez miłości nie znajdzie w nim odpowiedniego partnera. On musi kochać, a przynajmniej lubić, aby znalazł się w łóżku z partnerką.
Jeśli znajdzie kobietę, która będzie dla niego wybitną kochanką, to sam będzie się starać jak najlepiej. Gdy jednak zostanie przez nią porzucony, to zrazi się do wszystkich kobiet.

 

ENERGIA SEKSUALNA: 60%

PRZEŻYWANIE ORGAZMU: 40%

WIERNOŚC SEKSUALNA: 20%

SEX APPEAL: 80%

TALENT SEKSUALNY: 60%