Lew 24.07-23.08

lew

Kobieta:

Manipuluje emocjami mężczyzn. Bez skrupułów będzie ich wykorzystywała w zamian dając bardzo satysfakcjonujący seks. Kochanką jest dobrą i mężczyźni często chcą do niej wrócić. Ona jednak bawi się ich uczuciami. Jeśli chce, potrafi zranić tak bardzo, że zaboli. Mężczyzna, który ogranicza się do zwykłej kopulacji nie poprzedzonej długą grą wstępną nie może liczyć na jej uznanie, bo Pani Lew uwielbia oddawać się pieszczotom. Mężczyzna przy „lwicy” powinien wykazywać się cierpliwością. Uwielbia też seks oralny, ale przede wszystkim wtedy, gdy to mężczyzna pieści ją. Marny kochanek nie ma co liczyć na jej seksualną inwencję, bo u niej obowiązuje zasada „coś za coś”.
Mężczyzna powinien być w łóżku pewny własnych umiejętności, bo może się zdarzyć, że pani Lew prosto w oczy powie mu, że jest do niczego.

ENERGIA SEKSUALNA: 90%

PRZEŻYWANIE ORGAZMU: 100%

WIERNOŚĆ SEKSUALNA: 70%

SEX APPEAL: 40%

TALENT SEKSUALNY: 90%

 

Mężczyzna:

Nie jest zbyt pewny siebie. Ma duże wątpliwości, co do swoich seksualnych możliwości. Jednak jego parnerki na ogół nie mają specjalnych powodów do narzekań. Lubi dodatkowe podniety w rodzaju filmików czy gazet. Ma ochotę na trojkąt z dwiema kobietami, problem jest jednak w tym, że nawet jak do tego dojdzie, to zbyt silne emocje nie pozwolą mu uzyskać pełnej satysfakcji. Z jednej strony jest zafascynowany erotyką i seksem, a z drugiej ma poczucie, że jest to ta dziedzina życia, która jest mocno przereklamowana. Dzieje się tak dlatego, że nie zawsze osiąga wystarczająco silny orgazm. Czasami nawet nie osiąga spełnienia i wtedy czuje wielkie rozczarowanie. Największe zadowolenie uzyskuje wtedy, gdy jest w centrum seksualnego zainteresowania. Gdy kobieta uznaje go za atrakcyjnego i daje do zrozumienia, że chce się z nim kochać, to wtedy jego orgazm osiąga szczyty. Jeśli jednak wyczuje, że robi to tylko z obowiązku, albo nie ma ochoty na seks, ale mimo to chce sprawić mu przyjemność wówczas nigdy nie będzie w pełni usatysfakcjonowany.

ENERGIA SEKSUALNA: 90%

PRZEŻYWANIE ORGAZMU: 70%

WIERNOŚĆ SEKSUALNA: 40%

SEX APPEAL: 70%

TALENT SEKSUALNY: 100%