Panna 24.08-23.09

panna

Kobieta:

Dla kochającego ją mężczyzny wspaniała i pełna inwencji kochanka. Zrobi prawie wszystko, aby go zadowolić. Jednocześnie czerpie z tego dużą satysfakcję. Panny mają spory temperament, który ukierunkowują w stronę jednego partnera. Nie daj jednak Boże, gdy dowie się, że została zdradzona. Najpierw wpada w odrętwienie, a potem poszuka zemsty. Trudno ją namówić na łóżkowe eksperymenty. Aby ją skłonić, do mniej typowych zachowań seksualnych należy to czynić w sposób dyplomatyczny. Jeśli jednak udaje, że nie rozumie o co chodzi, wówczas trzeba powiedzieć prosto z mostu czego się od niej oczekuje, ale pod żadnym pozorem nie wymuszać określonych zachowań. Kiedy poczuje zbyt silny nacisk lub przymus, może spowodować odrzucenie mężczyzny na boczny tor. Jeśli jednak po zakomunikowaniu intymnych oczekiwań odczekamy, wówczas po jakimś czasie, podczas zabawy w łóżku, Panna sama przejmie inicjatywę, by spełnić seksualne pragnienia swojego partnera.
Kobieta spod znaku Panny nie znosi intymnych kłamstw. Woli usłyszeć prawdę, bo wtedy jako kochanka stara się poprawić swoje zachowanie. Należy też uważać na komplementy. Nawet gdy są szczere i prawdziwe, to ona nie bardzo w nie wierzy i szuka w nich podstępu.

ENERGI SEKSUALNA: 55%

PRZEŻYWANIE ORGAZMU: 50%

WIERNOŚC SEKSUALNA: 80%

SEX APPEAL: 80%

TALENT SEKSUALNY: 30%

Mężczyzna:

Z reguły swoje życie seksualne rozpoczyna dosyć późno. Gdy jednak zacznie, to staje się to dla niego bardzo ważnym elementem. Poszukuje partnerki wiernej i nieco dominującej, ale sam też lubi dominować. Nie jest wolny od perwersyjnych fantazji, a jeśli przydarzy się okazja do zdrady, to zapewne z niej skorzysta. Trzeba przyznać, że już podczas samego aktu zdrady dręczą go wyrzuty sumienia. Brak mu seksualnej pewności siebie, ma permanentne wątpliwości co do swoich umiejętności. Kocha seks, ale jednocześnie boi się kobiet i odrzucenia. Ośmiela go alkohol jednak wtedy staje się nieco wulgarny, a to niewielu paniom się podoba. Kobieta niech nie oczekuje od niego stwierdzeń typu: „jesteś wspaniałą kochanką”. Jeśli chce to usłyszeć, to wcześniej musi się o to spytać. Zawsze powie to, co ona chce usłyszeć bez względu na to jaka jest prawda.

ENERGIA SEKSUALNA: 60%

PRZEŻYWANIE ORGAZMU: 50%

WIERNOŚĆ SEKSUALNA: 80%

SEC APPEAL: 70%

TALENT SELSUALNY: 65%