Rak

rak

Pani Rak i Pan Rak

To bardzo dobre połączenie. Niewiele Znaków Zodiaku tworzy tak zgraną parę, jak Rak z Rakiem. Pozornie w ich związku nie dzieje się wiele, bo Raki niechętnie mówią o swoich uczuciach. Ich serca są jednak zawsze pełne obaw i emocji. Raki gotowe są pierwsze wycofać się, kiedy tylko poczują, że druga osoba traci nimi zainteresowanie. Dlatego prawdziwe zrozumienie i wsparcie znajdują zwykle u boku drugiego Raka. Mowa ciała i subtelne zmiany spojrzenia oznajmiają im więcej, niż najdłuższa przemowa. Dwa Raki potrafią zrozumieć się bez słów, czego zwykle inni nie są w stanie do końca zrozumieć. Małżeństwo dwóch Raków jest zgodne i zwykle cieszy się licznym potomstwem. Dom Raków jest bezpieczną ostoją dla wielu krewnych i przyjaciół. Raki dbają, aby nigdy nie zabrakło w nim pysznego jedzenia i miłości.

RAK + LEW

Pani Rak i Pan Lew

To bardzo dobrana para. Oboje nawzajem się uzupełniają. Spokojna i nieśmiała Pani Rak będzie odpowiednią partnerką dla błyszczącego w każdym towarzystwie Pana Lwa. Nie będzie dla niego konkurencją i na pewno nie będzie mu skąpiła komplementów. Pewny siebie Pan Lew będzie moralną podporą i ostoją życiową dla zakompleksionej i skromnej Pani Rak. Jej pracowitość i gospodarność go urzeknie. Pan Lew z chęcią zarządzać będzie czasem i pieniędzmi Pani Rak. Problemy mogą pojawić się tylko wtedy, kiedy Pan Lew zacznie szukać erotycznych przygód poza związkiem. Dzieci tej pary będą bardzo ładne i szczęśliwe. Oboje pragnąć będą pięknego domu i dużej rodziny. Aby żyli długo i szczęśliwie, powinni szybko postarać się o wspólne lokum i gromadkę pociech.

Pan Rak i Pani Lew

To bardzo dobrana para. Oboje nawzajem się uzupełniają. Spokojny i nieśmiały Pan Rak będzie odpowiednim partnerem dla błyszczącej w każdym towarzystwie Pani Lew. Nie będzie dla niej konkurencją i na pewno nie będzie jej skąpił komplementów. Pewna siebie Pani Lew będzie moralną podporą i ostoją życiową dla nieśmiałego Raka. Jego pracowitość i gospodarność ułatwi zaspokajanie zachcianek partnerki spod Lwa. Pani Lew natomiast z chęcią zarządzać będzie czasem i pieniędzmi Raka. Dzieci tej pary będą bardzo ładne i szczęśliwe. Oboje pragnąć będą pięknego domu i dużej rodziny. Aby żyli długo i szczęśliwie, powinni szybko postarać się o wspólne lokum i gromadkę pociech.

RAK + PANNA

Pani Rak i Pan Panna

Bardzo dobrana para. Na początku mogą się w ogóle nie zauważyć. Jeśli jednak coś między nimi zaiskrzy, warto kontynuować znajomość. Pan Panna otoczy Raka czułością i zapewni jej bezpieczeństwo. Zapobiegliwy i opiekuńczy, nigdy nie zawiedzie swojej partnerki. Pani Rak da partnerowi wiele ciepła i będzie mu wyjątkowo oddana. Oboje biorą pod uwagę względy i potrzeby partnera i nie są egoistami w miłości. Mają podobny temperament i potrzeby seksualne. Poważnie podchodzą do obowiązków i wzajemnych obietnic. Oboje będą dbali o siebie, wspólny dom i swoje dzieci. Będą wiernymi sobie domatorami. Aby po pewnym czasie nie znudzić się sobą, powinni od czasu do czasu pozwolić sobie na odrobinę fantazji i szaleństwa.

Pan Rak i Pani Panna

Bardzo dobrana para. Na początku mogą się w ogóle nie zauważyć. Jeśli jednak coś między nimi zaiskrzy, to warto kontynuować znajomość. Pani Panna otoczy Raka czułością i zapewni mu bezpieczeństwo. Zapobiegliwa i opiekuńcza, nigdy nie zawiedzie swojego partnera. Pan Rak natomiast da partnerce wiele ciepła i będzie jej wyjątkowo oddany. Oboje biorą pod uwagę względy i potrzeby partnera i nie są egoistami w miłości. Mają podobny temperament i potrzeby seksualne. Poważnie podchodzą do obowiązków i wzajemnych obietnic. Oboje będą dbali o siebie, wspólny dom i swoje dzieci. Będą wiernymi sobie domatorami. Aby po pewnym czasie nie znudzić się sobą, powinni od czasu do czasu pozwolić sobie na odrobinę fantazji i szaleństwa.

RAK + WAGA

Pani Rak i Pan Waga

To korzystny układ, ale trudno tu o głębszy związek. Oboje mają odmienne temperamenty i potrzeby, będą jednak się przyciągać i sobą fascynować. Pani Rak będzie oczarowana rozgadanym , eleganckim i obytym w towarzystwie partnerem spod Wagi. Nie będzie mogła się oprzeć jego zalotom. Pan Waga natomiast będzie się dobrze czuł w towarzystwie wrażliwej i spokojnej Pani Rak. Po pewnym czasie jednak zaczną wychodzić duże różnice temperamentów i charakterów. Pani Rak nie będzie potrafiła zrozumieć braku stałości, gadatliwości Pana Wagi i jego pogoni za ciągłym urozmaicaniem przyjemności. Pan Waga natomiast nie będzie rozumiał emocjonalnych wahań Raka. Aby związek przetrwał dłużej, oboje powinni jasno określić, czego od siebie oczekują.

Pan Rak i Pani Waga

To korzystny układ, ale trudno tu o głębszy związek. Oboje mają odmienne temperamenty i potrzeby, będą jednak się przyciągać i sobą fascynować. Pan Rak będzie oczarowany rozgadaną , elegancką i obytą w towarzystwie partnerką spod Wagi. Nie będzie mógł się oprzeć jej urodzie i wdziękom. Pani Waga będzie się dobrze czuła w towarzystwie wrażliwego i spokojnego Raka. Po pewnym czasie jednak zaczną wychodzić na pierwszy plan duże różnice temperamentów i charakterów. Rak nie będzie potrafił zrozumieć braku stałości i gadatliwości Wagi oraz jej pogoni za ciągłym urozmaicaniem życiowych przyjemności. Pani Waga nie będzie rozumiała emocjonalnych wahań Raka. Aby związek przetrwał dłużej, oboje powinni jasno określić, czego od siebie oczekują.

RAK + SKORPION

Pani Rak i Pan Skorpion

To udana para. Demoniczny i bardzo męski Pan Skorpion wprowadzi w życie Pani spod Raka wiele zamętu i urozmaicenia. Spokojna i wrażliwa Pani Rak pozna przy nim co to niepewność, zazdrość i pożądanie. Nie będzie czasu na rozmowy i pertraktacje. Namiętny i zdecydowany Pan Skorpion przewróci życie Raka do góry nogami. Na krótką metę będzie jej to odpowiadać. Potem Pani Rak zapragnie stabilizacji i odpoczynku. Jeśli jednak Pani Rak chce przeżyć życie u boku partnera spod Skorpiona, musi dostosowywać się do jego kaprysów, godzić na jego władczy ton i dokonywać wielu erotycznych wyczynów. Pan Skorpion natomiast, aby utrzymać przy sobie partnerkę, powinien jednak zauważać jej potrzeby i od czasu do czasu słuchać, co ma do powiedzenia. Po burzliwych przygodach stworzą przytulny dom i będą mieli liczne potomstwo.

Pani Skorpion i Pan Rak

To udana para. Namiętna i zdecydowana Pani Skorpion wprowadzi w życie Raka wiele zamętu i urozmaicenia. Spokojny i wrażliwy Rak pozna przy niej co to niepewność, zazdrość i pożądanie. Nie będzie czasu na rozmowy i pertraktacje. Pani Skorpion wtargnie w życie Raka i przewróci je do góry nogami. Na krótką metę będzie mu to odpowiadać. Potem zapragnie stabilizacji i odpoczynku. Jeśli jednak Pan Rak chce przeżyć życie u boku partnerki spod Skorpiona, musi dostosowywać się do jej kaprysów, godzić na jej władczy ton i dokonywać wielu erotycznych wyczynów. Pani Skorpion natomiast, aby utrzymać przy sobie partnera, powinna zauważać jego potrzeby i od czasu do czasu słuchać, co ma jej do powiedzenia. Po burzliwych przygodach stworzą przytulny dom i będą mieli liczne potomstwo.

 

RAK + STRZELEC

Pani Rak i Pan Strzelec

To trudna para. Oboje mają zupełnie odmienne podejście do życia. Pan Strzelec będzie imponował partnerce spod Raka pomysłowością i brakiem erotycznych zahamowań. Życie z nim to jedna wielka zabawa. Pani Rak jest skryta, boi się zranienia i wyśmiania. Przy Panu spod Strzelca na chwilę może poczuć się kimś innym i zapomnieć o codziennych problemach. Jednak jego zmienność charakteru i szalone pomysły trzymać ją będą w ciągłej niepewności. Może zacząć męczyć partnera ciągłymi pytaniami, czy ją kocha, czy nie. Trudno im będzie stworzyć stabilną parę. Pan Strzelec będzie się czuł ograniczany przez Raka. Ona natomiast, jako domatorka i spokojna kobieta, będzie przeżywała częstą nieobecność i wyjazdy partnera spod Strzelca.

Pan Rak i Pani Strzelec

To trudna para. Oboje mają zupełnie odmienne podejście do życia. Pani Strzelec będzie imponowała partnerowi spod Raka pomysłowością i brakiem erotycznych zahamowań. Życie z nią to jedna wielka zabawa. Pan Rak jest skryty, boi się zranienia i wyśmiania. Przy Pani spod Strzelca na chwilę może poczuć się kimś innym i zapomnieć o codziennych problemach. Jednak jej zmienność charakteru i szalone pomysły trzymać go będą w ciągłej niepewności. Może zacząć męczyć partnerkę ciągłymi pytaniami, czy go kocha, czy nie. Trudno im będzie stworzyć stabilną parę. Pani Strzelec będzie się czuła ograniczana przez Raka. On natomiast, jako domator i spokojny człowiek, będzie przeżywał częstą nieobecność i wyjazdy partnerki spod Strzelca.

RAK + KOZIOROŻEC

Pani Rak i Pan Koziorożec

To para przyciągających się przeciwieństw. Oboje są spokojni i z pozoru nie wymagają od życia zbyt wiele. Lubią żyć w cieniu i nie rzucać się w oczy. Początkowo przeszkodą może być chłód i dystans stwarzany przez Pana Koziorożca. Jeśli jednak Rak zbierze siły, wdziękiem i zalotnością zdobędzie partnera. Pan Koziorożec zapewni partnerce stabilność i bezpieczeństwo. Aby utrzymać Raka przy sobie, powinien okazywać jej czułość i przywiązanie. Oboje potrafią się wzajemnie uzupełniać. Razem mogą dorobić się sporego majątku, głównie dzięki oszczędnemu i rozsądnemu życiu. Ich okazały dom i liczna rodzina będą wzorem dla sąsiadów i znajomych.

Pan Rak i Pani Koziorożec

To para przyciągających się przeciwieństw. Oboje są spokojni i z pozoru nie wymagają od życia zbyt wiele. Lubią żyć w cieniu i nie rzucać się w oczy. Początkowo przeszkodą może być chłód i dystans stwarzany przez Panią Koziorożec. Jeśli jednak Rak zbierze siły, zdobędzie tę trudną partnerkę. Aby jej zaimponować, powinien posiadać liczne dobra materialne lub przynajmniej eksponowane i odpowiedzialne stanowisko w dużej firmie. Pani Koziorożec natomiast, aby utrzymać Raka przy sobie, powinna okazywać mu czułość i przywiązanie. Oboje potrafią się wzajemnie uzupełniać. Razem mogą dorobić się sporego majątku, głównie dzięki oszczędnemu i rozsądnemu życiu. Ich okazały dom i liczna rodzina będą wzorem dla sąsiadów i znajomych.

RAK + WODNIK

Pani Rak i Pan Wodnik

To ciekawa para. Oboje są ciekawi siebie, nie spoczną dopóki nie poznają swoich zalet i słabości. Bystry i ciekawy życia Pan Wodnik szybko rozszyfruje spokojną i wrażliwą Panią Rak. Jego dociekliwe pytania mogą ją zmęczyć, a nawet zniechęcić. Jednak jeśli partner spod Wodnika będzie atrakcyjny, Rak będzie się starać, dopóki go nie zdobędzie. Pan Wodnik nie powinien wyśmiewać się z intelektualnych braków Raka, a zyska jej przyjaĄń i oddanie. Ich erotyczne wymagania będą różne, ale z czasem dopasują się do siebie, jeśli Pan Wodnik będzie miał wystarczająco dużo cierpliwości. Pani Rak będzie potrafiła sprowadzić na ziemię bujającego w chmurach Pana Wodnika. Pomoże mu ustatkować się, stworzyć dom i rodzinę. Jeśli jednak on będzie protestować, lepiej nie robić niczego na siłę.

 

Pani Wodnik i Pan Rak

To ciekawa para. Oboje są ciekawi siebie, nie spoczną dopóki nie poznają swoich zalet i słabości. Bystra i ciekawa życia Pani Wodnik szybko rozszyfruje spokojnego i wrażliwego Raka. Jej dociekliwe pytania mogą go zmęczyć, a nawet zniechęcić. Jednak jeśli partnerka spod Wodnika będzie atrakcyjna, Rak będzie się starać, dopóki jej nie zdobędzie. Pani Wodnik nie powinna naśmiewać się z intelektualnych braków Raka, a zyska jego przyjaĄń. Ich erotyczne wymagania będą różne, ale z czasem dopasują się do siebie, jeśli Pani Wodnik będzie miała wystarczająco dużo cierpliwości. Pan Rak będzie potrafił sprowadzić na ziemię bujającą w chmurach Panią Wodnik. Pomoże jej ustatkować się, stworzyć dom i rodzinę. Jeśli jednak będzie ona protestować, lepiej nie robić niczego na siłę.

RAK + RYBY

Pani Rak i Pan Ryby

Bardzo dobrana para. Oboje będą wspólnie marzyć i porozumiewać się bez słów. Pani Rak będzie mogła odsłonić przed partnerem spod Ryb swoją romantyczną naturę. Wspólne wyjazdy, kolacje przy świecach, spacery w świetle Księżyca i potajemne schadzki dostarczą im wiele wzruszeń i sprawią, że ich relacje powoli będą się zacieśniać. W końcu nie będą w stanie bez siebie żyć. Przeżywać będą rozstania, omawiać wszystkie odcienie wzajemnych uczuć. Żadne z nich nie przeżyje zdrady ze strony partnera. Pan spod Ryb będzie dogadzać Rakowi i zgadywać jego zachcianki. Pani Rak będzie się mu odwdzięczała własnoręcznie przygotowanymi wybornymi potrawami. Będą poświęcać wiele uwagi swojemu potomstwu i narzekać na trudności finansowe, mimo rzeczywistej sytuacji.

Pan Rak i Pani Ryby

Bardzo dobrana para. Oboje będą wspólnie marzyć i porozumiewać się bez słów. Pan Rak będzie mógł odsłonić przed partnerką spod Ryb swoją romantyczną naturę. Wspólne wyjazdy, kolacje przy świecach, spacery w świetle Księżyca i potajemne schadzki dostarczą im wiele wzruszeń i sprawią, że ich relacje powoli będą się zacieśniać. W końcu nie będą w stanie bez siebie żyć. Przeżywać będą rozstania, omawiać wszystkie odcienie wzajemnych uczuć. Żadne z nich nie przeżyje zdrady ze strony partnera. Pani spod Ryb będzie dogadzać Rakowi i zgadywać jego zachcianki. Pan Rak będzie się jej odwdzięczał prezentami i kwiatami. Będą poświęcać wiele uwagi swojemu potomstwu i narzekać na trudności finansowe, mimo rzeczywistej sytuacji.

 

RAK + BARAN

Pani Rak i Pan Baran

To niezbyt dobrana para. Pani Rak jest zbyt łagodna i wrażliwa, aby przebywać na co dzień z nerwowym, rubasznymi i dynamicznym Baranem. Jej łagodność i potrzeba matkowania wszystkim naokoło spotyka się z niezrozumieniem ze strony Pana Barana. Trudno im będzie znaleĄć wspólne zainteresowania. Po takim związku nie należy się wiele spodziewać. Wierność ze strony Pani Raka jest zapewniona, jednak znudzony domowym ciepłem Pan Baran może zacząć flirtować. Stroną cierpiącą będzie tu raczej wrażliwa kobieta Rak. Pan spod Barana szybko zmęczy się jej ciągłymi płaczami, nastrojami melancholii i obrażaniem się o byle co. Aby związek ten przetrwał, Pani Rak powinna być bardzo tolerancyjna i wybaczać Panu Baranowi błędy, grubiaństwa i skoki w bok.

Pani Baran i Pan Rak

To ciekawy układ charakterów. Jedno uzupełnia drugie, ale nie obejdzie się w tym związku bez starć i kłótni. Pan Rak jako cichy i potulny partner może przez pewien czas bawić Panią Baran. Jednak jej energiczna natura może długo nie wytrzymać u boku powolnego i niechętnego zmianom partnera. Pan Rak zafascynowany energią i seksualnością Pani Baran, na pewno będzie dążył do utrzymania relacji. Jednak wobec zbyt wygórowanych wymagań Pani Baran, może zniechęcić się i szukać innej, spokojniejszej partnerki. Aby związek mógł utrzymać się na dłużej, Pan Rak musi pokonać swoją towarzyską nieśmiałość i niechęć przed podróżami. Podporządkowanie się partnerce i jej trybowi życia to jedyna recepta na utrzymanie jej na dłużej przy sobie.

RAK + BYK

Pani Rak i Pan Byk

To bardzo dobrana para. Opiekuńczy i stanowczy Pan Byk zapewni bezpieczeństwo wrażliwej Pani Rak. Obydwoje będą systematycznie budować swoją miłość, Pani Rak będzie chciała założyć dom i rodzinę wspólnie z rozsądnym i odpowiedzialnym partnerem spod Byka. Pan Byk na pewno zostanie zauroczony potrawami przygotowywanymi przez Panią Rak. Oboje zmierzają do tego samego celu. Pan Byk jest wierny w tym związku, a uczuciowa Pani Rak na pewno nie będzie wdawać się z nim w kłótnie czy miłosne awantury. Jeśli Pani Rak poszuka sobie nowego, majętniejszego partnera, Pan Byk nie wybaczy jej tego do końca życia. Ich związek będzie udany, jeśli opierać się będzie na wzajemnym zaufaniu i bezwzględnym oddaniu obu stron.

Pan Rak i Pani Byk

To bardzo udany związek. Ich nastawienie do życia jest podobne. Oboje lubią stabilne i dostatnie życie w zaciszu domowego ogniska. Pan Rak będzie dbał o dom, czynnie współuczestniczył w wychowywaniu dzieci i pomagał w kuchni. Pani Byk łatwo podporządkuje sobie uległego i szukającego spokoju partnera spod Raka. Oboje prześcigać się będą w serwowaniu smacznych i wyszukanych potraw. Pan Rak musi zapewnić partnerce odpowiedni poziom życia, musi więc dużo pracować i zarabiać. Inaczej Pani Byk straci nim zainteresowanie i poszuka majętniejszego partnera. Żadne z nich nigdy nie zrezygnuje ze związku, jeśli w ich życiu pojawią się dzieci i dorobią się wspólnego majątku.

RAK + BLIŹNIĘTA

Pani Rak i Pan Bliźnięta

To ciekawa para, ale trudno im się ze sobą dogadać. Pani Rak potrzebuje spokojnego i stabilnego życia, z dala od wielkiego świata. Nie lubi zmian i niespodzianek. Partner spod Bliźniąt będzie jednak dążył do tego, aby co chwila działo się coś nowego. Jego chłopięcy zapał do zabaw i psot może po pewnym czasie znużyć partnerkę spod Raka. Pan Bliźnięta nie będzie zwierzał się dokąd i z kim wychodzi, co wzbudzi zazdrość i płacz Pani Rak. Ich dom pełen będzie znajomych, co Pani Rak z trudem będzie znosić. Aby związek przetrwał dłużej, Pani Rak powinna przyjąć rolę wyrozumiałej i pobłażliwej mamy, która Panu spod Bliźniąt wybaczy wszystkie przewinienia. Aby złagodzić swoje winy Pan Bliźnięta powinien obdarowywać partnerkę drogimi prezentami i dobrze zarabiać.

Pani Bliźnięta i Pan Rak

To trudna para. Pan Rak w pierwszej chwili będzie zafascynowany ruchliwością, inteligencją i zalotnością Pani spod Bliźniąt. Czas spędzany w jej towarzystwie wyda mu się niesłychanie ciekawy i kolorowy. Pani spod Bliźniąt natomiast dostrzeże w partnerze spod Raka interesującego mężczyznę do zdobycia. Pierwsze randki będą ciekawe, ale codzienność może być dla obojga nie do zniesienia. Pan Rak potrzebuje spokoju i bezpieczeństwa. Pani Bliźnięta jest tego przeciwieństwem. Roztrzepana i zaganiana, nie znajdzie czasu dla partnera i zrzuci na niego wszystkie domowe obowiązki. Aby związek miał szanse na przetrwanie, Pani Bliźnięta powinna bardziej interesować się domowymi sprawami i uczuciami swojego partnera. Pan Rak natomiast powinien dać partnerce dużo swobody i nie być zazdrosnym o byle co.