Strzelec

strzelecStrzelec – Baran

Zarówno Baranem jak i Strzelcem włada żywioł ognia. W tym związku wystąpi więc na pewno zgodność temperamentów. Żadne z Was nie usiedzi długo w jednym miejscu. To, co będzie Was łączyć to zamiłowanie do ryzyka i podejmowanie się co i rusz nowych wyzwań. Trudno będzie w Waszym domu o rodzinną atmosferę. Dla zachowania porządku w mieszkaniu warto pomyśleć o zatrudnieniu sprzątaczki. Jeśli pomiędzy Baranem a Strzelcem dojdzie do kłótni będzie ona dotyczyć pieniędzy – oboje macie lekką rękę do wydawania. Aby związek mógł przetrwać lata warto czasem wzajemnie hamować się.

Strzelec – Byk

Znaki o odmiennych życiowych priorytetach. Strzelec przykłada dużą wagę do rozwoju zawodowego. Gdy praca sprawia mu przyjemność z chęcią zostaje po godzinach a bywa i tak, że oddaje się jej bezgranicznie. Nie zrozumie tego Byk dla którego praca jest narzędziem do zdobywania pieniędzy, natomiast najważniejsze jest życie rodzinne. Doceni on jednak optymizm Strzelca i łatwość, z jaką rozwiązuje życiowe problemy. Jeśli każdemu z nich uda się określić swoją pozycję i rolę w związku relacja ma szansę przetrwać wiele lat w szczęściu. Znaki te mogą stanowić dla siebie wzajemną inspirację.

Strzelec – Bliźnięta

Niezwykle udane połączenie. Pozytywnie nastawiony do świata Strzelec zarazi swoją energią Bliźniaka, a ten doda mu siły aby wprowadzał w życie swoje pomysły. Wspólnie tworzą bardzo kreatywny zespół, wokół którego zawsze wiele się dzieje. Ta mieszanka emocji jak i cech powoduje, że w tej relacji nie ma mowy o nudzie. Rzadko można zastać ich w domu – ostatnią rzeczą jaką zrobią wspólnie jest wylegiwanie się na kanapie przed telewizorem. Aby związek przetrwał lata w szczęściu muszą nauczyć się rozmawiać ze sobą o swoich porażkach – w przeciwnym razie będą milczeć o swoich problemach w obawie, że zawiodą ukochaną osobę.

Strzelec – Rak

Połączenie Raka i Strzelca zapowiada bardzo skomplikowaną relację. Strzelec uwielbia ruch i przestrzeń. Jego siłę napędową stanowią ludzie a praca często staje się sensem życia. Nie dba o poczucie bezpieczeństwa – zamiast myśleć o przyszłości skupia się na tym co tu i teraz. Jego dom jest zawsze otwarty, czego Rak nie może zaakceptować. Traktuje on bowiem swoje cztery ściany jako swoje terytorium, na które rzadko wpuszcza ludzi spoza rodziny. Strzelec nie jest finalnie w stanie docenić tego, co Rak może mu zaoferować. Jeśli ten związek ma przetrwać potrzeba wielu rozmów jak i kompromisów.

Strzelec – Lew

Strzelec to człowiek, który pragnie cieszyć się życiem. Nie jest ważne dla niego kto rządzi w związku, kto częściej podejmuje decyzje ani czemu tak jest. Dlatego nie przeszkadza mu dominacja Lwa, chętnie także podporządkowuje się jego woli. Lew natomiast zaakceptuje potrzeby Strzelca, jego własną przestrzeń jak i zainteresowania. Będzie zainspirowany jego radością, optymizmem jak i energią z jaką podchodzi do coraz to nowych wyzwań. Wzajemnie mają szansę zainspirować się do tego, aby w życiu dawać z siebie wszystko i aby każdy dzień był wyjątkowy. Zakładając wspólnie firmę sukces finansowy mają gwarantowany jak w banku.

Strzelec – Panna

Połączenie Panny i Strzelca bardzo często skutkuje konfliktami. Strzelec, człowiek który ponad wszystko ceni sobie swoją wolność nie zrozumie rezerwy z jaką spokojna Panna podchodzi do innych ludzi. Podczas gdy on będzie bawić się na kolejnej imprezie Panna pozostanie w domu oczekując z zegarkiem w reku jego powrotu. Nie raz będzie to powód kłótni. Panna może zarzucać Strzelcowi lekkomyślność i brak poważnego podejścia do życia. Strzelec nie będzie rozumiał czemu Panna pragnie podporządkować sobie jego postępowanie. Inne oczekiwania jak i priorytety zadecydują o tym, że relacja prędzej czy później będzie musiała się zakończyć.

Strzelec – Waga

Pod znakiem Wagi kryje się osoba uporządkowana, która poważnie podchodzi do powierzonych jej zadań. Strzelec zaś może się poszczyć  systematycznością i zamiłowaniem do porządku. Razem tworzą wybitnie zgrany duet. Każda ze stron może zaufać i liczyć na drugą. Nigdy nie odmówią sobie pomocy ani wsparcia. Ponieważ rozumieją swoje potrzeby pozwalają sobie na realizację planów nie tylko w parze lecz także i w pojedynkę. W tym połączeniu nie ma także kłopotów z zazdrością – oczywiście wykazuje ją zarówno Waga jak i Strzelec, jednakże u każdego z nich przybiera ona zdrową formę wynikająca z miłości.

Strzelec – Skorpion

Skomplikowana relacja. Strzelec, znak niezwykle żywiołowy może wzbudzać w Skorpionie agresję. Ponad to Strzelec uwielbia mieć własne zdanie, co powoduje irytację u Skorpiona, który rzadko znosi sprzeciw. Kroplą, która może przelać czarę goryczy i zadecydować o rozstaniu będzie zazdrość Skorpiona. Zamiast rozwijać się i realizować swoje plany Skorpion czeka, aż życiowe okazje przyjdą do niego same. Wobec tej postawy energiczna postawa Strzelca jak i upór w dążeniu do realizacji marzeń budzi w Skorpionie niezdrową rywalizację z partnerem. Lepiej pozostać na stopie koleżeńskiej.

Strzelec – Strzelec

Bardzo dobry układ. Pomiędzy Strzelcami w naturalny sposób powstaje nic wzajemnego porozumienia. Te same potrzeby, marzenia jak i cechy charakteru sprawiają, że tworząc parę są niezwykle zgodni i zgrani. W tym związku nie pojawi się walka o dominację – zastąpi ją sprawiedliwy podział obowiązków. Oboje uwielbiają ruch, zmiany i ludzi. Niezwykle pozytywnie nastawieni do świata rzadko się ze sobą nudzą. Warto zadbać w tym układzie o sferę intymną. Jeśli w sypialni pojawi się rutyna istnieje ryzyko zdrady. Kluczowe będzie podsycanie wzajemnego pożądania jak i zachowanie atrakcyjności w oczach partnera. Dla Strzelca fizyczność jest bardzo ważna.

Strzelec – Koziorożec

Bardzo trudna i skomplikowana relacja. Koziorożec i Strzelec mogą stworzyć zgrany duet w interesach ale rzadko jako para w życiu prywatnym. Strzelec, osoba o silnym temperamencie i dużej życiowej energii nie zrozumie powściągliwości statecznego Koziorożca. Ten natomiast odbierać będzie zachowania Strzelca jako coś niepoważnego i lekkomyślnego. Brak porozumienia pomiędzy znakami da się zaobserwować także i sypialni. Koziorożec nigdy nie zgodzi się na pomysły i fantazje Strzelca, który co i rusz potrzebuje nowych doznań.

Strzelec – Wodnik

Znaki zbliżone temperamentem. Oboje lubią ruch, przygody i towarzystwo innych osób. Chętnie spotykają się z przyjaciółmi i organizują wspólne wyjazdy. Można tu mówić o niemal idealnym porozumieniu do chwili wspólnego zamieszkania. Wówczas występują często trudności w wyznaczeniu roli „głowy rodziny”, której ani Wodnik ani Strzelec nie chce objąć. Problemem może być także zazdrość Wodnika o Strzelca jak i to, że Strzelec kompleksami potrafi zaniżyć samoocenę pewnego siebie na ogół Wodnika. Jeśli pomiędzy tą dwójką wystąpi miłość i myślą o sobie poważnie, trzeba szybko określić swoje role w związku jak i potrzeby.

Strzelec – Ryba

Połączenie Raka i Strzelca zapowiada bardzo skomplikowaną relację. Strzelec uwielbia ruch i przestrzeń. Jego siłę napędową stanowią ludzie a praca często staje się sensem życia. Nie dba o poczucie bezpieczeństwa – zamiast myśleć o przyszłości skupia się na tym co tu i teraz. Jego dom jest zawsze otwarty, czego Rak nie może zaakceptować. Traktuje on bowiem swoje cztery ściany jako swoje terytorium, na które rzadko wpuszcza ludzi spoza rodziny. Strzelec nie jest finalnie w stanie docenić tego, co Rak może mu zaoferować. Jeśli ten związek ma przetrwać potrzeba wielu rozmów jak i kompromisów.