Wodnik

wodnikWodnik – Baran

 Kiedy Baran i Wodnik wpadną sobie w oko na pewno można mówić o fajerwerkach i niebywałym napięciu seksualnym. To, co na początku decyduje jednak o wzajemnej sile przyciągania na dłuższą metę może być powodem rozstania. Baran woli działać – Wodnik zaś ma potrzebę by rozmawiać i poddawać analizie to, co zajdzie w związku. Wiele konfliktów uda się załagodzić w sypialni, gdzie z cała pewnością nigdy nie będzie nudno. To, czy relacja przetrwa na dłuższą metę zależy tylko od Was i od włożonej w związek pracy. W tej kombinacji nic nie ułoży się samo.

Wodnik – Byk

W tym związku nie zabraknie kłótni , ale daje on jednocześnie szansę, by udowodnić, że przeciwieństwa się przyciągają. Konsekwentny i nieco despotyczny Byk w zderzeniu z ogromną energią Wodnika nabiera życiowej radości. Wodnik natomiast poczuje się przy Byku bezpiecznie i doceni jego zaradność. Można więc powiedzieć, że znaki te idealnie się uzupełniają. Pomimo odmiennego podejścia do życia przy zastosowaniu odrobiny kompromisu tworzą nietuzinkowe i niezwykle ciekawe połączenie osobowości. Tutaj nie będzie miejsca na nudę.

Wodnik – Bliźnięta

W tym związku może zabraknąć równowagi. Jeśli relacja ma długo przetrwać trzeba będzie jako i klarowanie określić role w związku. Wodnik uwielbia przestrzeń, ruch i za wszelką cenę unika codziennych domowych obowiązków. Podobne zachowania zaobserwować może także i u Bliźniaka. Ta zgodność w podejściu do życia może ich zjednoczyć, z drugiej strony może im zabraknąć granic wzajemnego szaleństwa. Jedna ze stron na pewno będzie musiała przyjąć rolę przywódcy w związku aby mógł on przetrwać długi czas.

Wodnik – Rak

Kombinacja połączenia osobowości Wodnika i Raka daje szansę na szczęśliwy związek o ile nauczą się przymykać  oko na swoje wady. Bałaganiarski Wodnik, który lubi żyć chwilą nie raz doprowadzi statecznego Raka do białej gorączki. Z drugiej strony Rak ma szanse wprowadzić do jego życia nieco harmonii, której Wodnik, pomimo wrażenia jakie może sprawiać, bardzo potrzebuje.  Na tej relacji każdy może coś zyskać – Rak odrobinę szaleństwa i nieoczekiwane przygodny pod przewodnictwem Wodnika, a Wodnik bezpieczeństwo.

Wodnik – Lew

Wodnik i Lew potrafią sobie wiele wzajemnie ofiarować. Szalony Wodnik wprowadzi do życia statecznego i poważnego Lwa nieco ruchu i spontaniczności. Lew natomiast w razie potrzeby będzie hamował Wodnika w jego często lekkomyślnych decyzjach. Choć wiele ich dzieli znajdują płaszczyzny na których potrafią znaleźć porozumienie. Na pewno nigdy nie zabraknie im tematów do rozmów, a otoczenie odbierać ich będzie jako radosnych, przekomarzających się ze sobą zakochanych. Poważnym problemem może okazać się bałaganiarstwo Wodnika, którego często pedantyczny Lew nie jest w stanie zaakceptować.

Wodnik – Panna

Zderzenie dwóch stojących do siebie w opozycji osobowości. Jeśli pomiędzy Wodnikiem a Panną wystąpi zainteresowanie będzie ono chwilowe. Posuwający się do przodu staż związku co i rusz odsłaniać będzie pogłębiające się różnice. Spokojna, stateczna i uporządkowana Panna nie zrozumie nigdy natury Wodnika, który pragnie w życiu przygód, ciągłego ruchu i zmian. Wodnik natomiast prędzej czy później dojdzie do wniosku, że Panna stoi na drodze jego marzeń i nie pozwala mu się spełniać. Odmienne życiowe priorytety, pasje jak i cele sprawia, że

Wodnik – Waga

Połączenie niemal idealne. Zarówno Wodnik jaki i Waga nie przejmują się w życiu drobiazgami. Są pomysłowi i kreatywni, uwielbiają ruch i zmiany. Razem tworzą szalony duet, w którym na pewno nie będzie można mówić o nudzie. Jeśli relacja ma długo przetrwać warto czasem spuścić z tonu i wsłuchać się w potrzeby drugiej osoby. Oba znaki są uparte i lubią mieć rację. Warto więc czasem pomyśleć o kompromisie. Wokół pary Wagi i Wodnika zawsze jest tłum ludzi. Przyciągają swoją pozytywną energią.

Wodnik – Skorpion

Jeśli Wodnik i Skorpion chcą stworzyć stały związek trzeba będzie ogromnego nakładu ich pracy aby mogło to się udać. Skorpion, człowiek niezwykle ambitny i zadaniowy miewa problem z tym, by znieść lekkomyślność Wodnika. Potrzebuje w życiu mocnych wrażeń i emocji. Wodnik, choć może się starać, czasem zwyczajnie nie potrafi sprostać temu zadaniu. Z drugiej strony bywają relacje, w których czuje się przytłoczony władczością Skorpiona. Jeśli pomiędzy tą dwójką wystąpi uczucie każde będzie musiało jasno określić swoje potrzeby i spróbować nieco dostosować się do partnera.

Wodnik – Strzelec

Znaki zbliżone temperamentem. Oboje lubią ruch, przygody i towarzystwo innych osób. Chętnie spotykają się z przyjaciółmi i organizują wspólne wyjazdy. Można tu mówić o niemal idealnym porozumieniu do chwili wspólnego zamieszkania. Wówczas występują często trudności w wyznaczeniu roli „głowy rodziny”, której ani Wodnik ani Strzelec nie chce objąć. Problemem może być także zazdrość Wodnika o Strzelca jak i to, że Strzelec kompleksami potrafi zaniżyć samoocenę pewnego siebie na ogół Wodnika. Jeśli pomiędzy tą dwójką wystąpi miłość i myślą o sobie poważnie, trzeba szybko określić swoje role w związku jak i potrzeby.

Wodnik – Koziorożec

Połączenie Wodnika i Koziorożca skutkuje niezwykle burzliwą relacją. Jeśli zapragną być razem przyjdzie im przetrwać niejeden kryzys jak i ciche dni. Spokojny, stateczny i stonowany Koziorożec może mieć za złe Wodnikowi jego lekkomyślność. Jemu zaś zabranie u Koziorożca spontaniczności i zwyczajnego, życiowego luzu, którego nie zrekompensuje nawet poczucie bezpieczeństwa, które Koziorożec może z pewnością Wodnikowi zapewnić. Czarę goryczy przelać może niedopasowanie w sferach intymnych związku. Koziorożec zamknięty na eksperymenty i realizacje fantazji prędzej czy później będzie zagrożony zdradą ze strony Wodnika.

Wodnik – Wodnik

Relacja na pierwszy rzut oka idealna, ale może zabraknąć życiowego hamulca bezpieczeństwa i umiaru. Problemy mogą pojawić się w kwestii wydatków, których Wodnik na ogół nie kontroluje i dokonuje ich pod pływem impulsu. Jeśli uda się tutaj wypracować odpowiedni system nie pozostanie nic innego jak cieszyć się sobą. Obydwoje kreatywni, pełni życiowej energii nigdy nie będą się ze sobą nudzić. Obopólna chęć zmian sprawi, zgodnie będą realizować swoje marzenia i potrzeby. Nie zabraknie spięć i drobnych sprzeczek. Na szczęście Wodnik nie potrafi się długo gniewać, więc w krótkim czasie uda się osiągnąć pojednanie.

Wodnik – Ryba

Duże prawdopodobieństwo wystąpienia niezgodności charakterów. Ryba poszukuje w związku stabilizacji i bezpieczeństwa, podczas gdy Wodnik potrzebuje raczej zaufanego kompana swoich życiowych przygód. Spontaniczny, czasem lekkomyślny nie znajdzie zrozumienia u Ryby, która na występki Wodnika patrzeć będzie jak na coś irracjonalnego. Połączenie tych znaków nie znajdzie także zastosowania w relacjach zawodowych – w miejscu pracy pomiędzy Wodnikiem a Rybą często dochodzić będzie do spięć. Ryba to idealny kandydat na przyjaciela dla Wodnika jeśli ten poszukuje wyciszenia.