Horoskop roczny Koziorożec

koziorozec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Horoskop na rok 2022 – Koziorożec

Koziorożec – rok 2022 najogólniej dla Koziorożców można określić rokiem „w kratkę” w zasadzie w każdej dziedzinie  życia. Kiedy Koziorożec będzie w dołku, za chwilę nastąpi całkowity zwrot akcji. Zatem, jeżeli tylko Koziorożec zauważy tę prawidłowość i odpowiednio przygotuje się na nadchodzące dołki, rok będzie mógł zaliczyć do udanych.

Miłość: Powodzenie w związkach zależeć będzie głownie od tego, czy Koziorożec będzie hamował swoje zapędy do kłótni i powstrzyma się przed potrzebą rządzenia i nadzorowania. W pierwszych miesiącach nowego roku Koziorożce pozostaną w miłosnym uśpieniu. Przed Walentynkami nagle zaczną intensywnie myśleć o związku. Mobilizacja się opłaci, bo wiosna rozkwitnie uczuciem. Zarówno dla stałych związków nadejdzie wspaniały czas, jak i dla samotnych dotąd Koziorożców. Wasza atrakcyjność w oczach płci przeciwnej wzrośnie. Dlatego też uważając, bo możesz dać się porwać chwilowej namiętności i popsuć to, co stanowi prawdziwą wartość. Od połowy wakacji załamanie miłosnej pogody. Potrwa ono aż do jesieni. Potem znów karta odwróci się na korzyść Koziorożca.

Finanse: W sprawach zarobków stałych nowy rok nie przyniesie zmian. Koziorożec może to potraktować zarówno jako zlą i dobrą wiadomość, stały dochód jest mimo wszytko potrzebny. Niestety zdarzą się nieprzewidziane spore wydatki a na przełomie maja i czerwca może zdarzyć się duża finansowa strata. Ale odbijesz się co jakiś czas za pomocą niespodziewanych dodatkowych zleceń i … szczęścia w grach losowych.

Kariera: Przeżyjesz wzloty i upadki. Część i jednych i drugich będzie wynikać z Twoich działań, ale część okaże się zupełnie niezależna od Ciebie. Zatem przede wszystkim rzetelnie wypełniaj powierzone Ci obowiązki, zanim wyjdziesz przed szereg z dodatkowymi pomysłami. Koziorożce w tym roku mogą błyszczeć kreatywnością, ale nigdy kosztem podstawowej pracy, bo z samego szczytu mogą spaść boleśnie na ziemię.

Rodzina: Na tym polu musisz pracować od początku roku. Ktoś bliski potrzebuje zainteresowania a może i pomocy. Jeżeli teraz zawalisz, wiele osób może odwrócić się od Ciebie, a relacje uda się naprawić nie wcześniej niż na początku jesieni. W kwietniu ważne rodzinne wydarzenie – pamiętaj o nim koniecznie. Koziorożce, które zaproponują ciekawe rozwiązanie dla utrzymania więzi rodzinnych będą mogły liczyć na dużą pomoc w kłopotach w drugiej połowie roku.

Zdrowie: Na początku roku, aż do przesilenia wiosennego, Koziorożce będą szczególnie narażone na przeziębienia i infekcje. Nie szykuj się na większe zabiegi medyczne przynajmniej do lipca. To nie jest dobry czas, gdyż rekonwalestencja może być znacznie dłuższa z powodu ogólnego osłabienia organizmu. Najpóźniej w wakacje koniecznie zmień klimat. Morze, góry, a dla Koziorożców, które mają takie możliwości najkorzystniejsza będzie strefa śródziemnomorska. Im więcej słońca, tym lepiej. To zaprocentuje znacznie większą odpornością na jesieni. Jeżeli tylko zauważysz poważniejsze problemy zdrowotne – zgłaszaj się do specjalisty.

Najlepszy miesiąc: grudzień

Ważna data: 11 czerwca

Kolor: czerwony

Liczba: 12