Horoskop roczny Skorpion

skorpionSkorpion (23.10-21.11)

Horoskop na rok 2022 – Skorpion

Skorpion – rok 2022 będzie dla Skorpionów rokiem walki. Tę walkę będzie Skorpion prowadził głównie ze swoimi słabościami, nawykami, lękami. Za każdym razem, gdy je pokona, będzie to oznaczało znaczną poprawę na lepsze. Byle tylko Skorpion nie zamknął się w swojej skorupie ani nie dał się podporządkować innym. Dewiza na ten rok brzmi „umiesz liczyć – licz na siebie”.

Miłość: W stałych związkach Skorpiony będą musiały przejąć inicjatywę już na początku roku. Partner potrzebuje Twojej pewności i wsparcia. Gdy zobaczy, że Skorpion przejął stery, odwdzięczy się z nawiązką. Twoja decyzyjność w sprawach dotyczących Waszego związku obciąży Cię, ale sprawdzisz się znakomicie., co wzmocni zaufanie partnera do Ciebie.  Dlatego już w czerwcu znów ważne decyzje i działania będziecie podejmować razem. Samotne Skorpiony będą zawierały ciekawe znajomości, ale muszą same zrobić zdecydowany krok. W innym przypadku wszystkie pozostaną tylko przelotnymi flirtami.

Finanse: Możesz pozostać przy swoim w miarę bezpiecznym statusie finansowym, lub rozejrzeć się za nowymi możliwościami. Ryzyko nie zawsze się opłaca, dlatego przed podjęciem decyzji Skorpion powinien dokonać wnikliwego rozeznania. Przyda się porada postronnej osoby. To nie musi być finansista, wystarczy rozsądny przyjaciel. Przypływ gotówki we wrześniu będzie miłym zaskoczeniem. Uważaj w lipcu i sierpniu. Możesz paść ofiarą kradzieży.

Kariera: Dobry moment na podjęcie decyzji o zmianie posady. Im wcześniej to zrobisz, tym szybciej umocnisz swoją pozycję w nowym miejscu. Wykorzystaj znajomości, to ułatwia znalezienie dobrego stanowiska. Twoje osiągnięcia w dotychczasowej pracy wyprzedzają Ciebie i już w paru miejscach chętnie pozyskają takiego pracownika jak Ty. Uważaj na zawistnego Byka – może pokrzyżować Twoje plany. Trudny zawodowo miesiąc – październik.

Rodzina: Rodzinne kłopoty dotyczą również Ciebie. Musisz włączyć się w działania, jeżeli nie chcesz wylądować poza rodzinnym nawiasem. Znajoma wpływowa osoba może pomóc w Waszych problemach, jednak uprzedź rodzinę, że samodzielnie nie poniesiesz kosztów rozwiązania rodzinnej sprawy. Wszyscy podejdą do tego ze zrozumieniem i będą wdzięczni za Twoją szybką reakcję. Już w październiku powinniście odetchnąć z ulgą.

Zdrowie: Jesteś na razie w dobrej formie, ale nie szarżuj. To jeszcze nikomu nie pomogło. Uważaj na nerki i nadciśnienie. Unikaj przebywania na pełnym słońcu, bo oprócz opalenizny możesz przywieźć z wakacji liczne oparzenia skóry. Zdrowa dieta pomoże utrzymać Ci ładną sylwetkę i wzmocnić odporność, szczególnie w drugiej połowie marca

Najlepszy miesiąc: kwiecień

Ważna data: 18 września

Kolor: purpurowy

Liczba: 24