Horoskop roczny Strzelec

strzelecStrzelec (22.11-21.12)

Horoskop na rok 2022 – Strzelec

Strzelec – rok 2022 to rok trudnych decyzji, zmian i inwestycji w siebie. Strzelec musi skupić się na sobie i na tym, co dla niego najlepsze, nie oglądając się na innych. Istotne będzie wsparcie najbliższej  osoby. Przyjaźnie Strzelców zostaną poddane próbie. Dewiza na ten rok: „uwierz w siebie”.

Miłość: Strzelce będą pragnęły ciągłej adoracji. Jeżeli partner nie zapewni im tego, będą szukać gdzie indziej. Na szczęście nie będą dążyć do zdrady, a samo upewnienie się w swojej atrakcyjności dla płci przeciwnej w zupełności im wystarczy. Partnerzy zaś, czując zagrożenie, zaczną starać się dużo bardziej. Samotne Strzelce aż do czerwca będą skakać z kwiatka na kwiatek, niekoniecznie kończąc jedną znajomość przed rozpoczęciem kolejnej. Ustatkują się przy osobie, która obdarzy je szczególnym ciepłem i miłością. Najważniejsze będzie wsparcie partnera, bo Strzelec będzie go w tym roku potrzebował niemal cały czas.

Finanse: Twoje sprawy finansowe mają się całkiem nieźle, dlaczego więc odmawiasz sobie notorycznie drobnych przyjemności, przeliczając każdą złotówkę? Dzięki swoim zawodowym decyzjom Strzelec będzie bardzo niespokojny o swoje finanse, szczególnie w pierwszej połowie roku. Gdy sytuacja się unormuje, okaże się, że decyzje były słuszne, a budżet miesięczny nie tylko bez problemu się zamyka, ale jeszcze można co nieco odłożyć. Najlepszy finansowo miesiąc to czerwiec. Duży napływ gotówki należało by przenieść nan lokatę.

Kariera: Wiele osób będzie chciało wpływać  na Twoje decyzje. Pamiętaj, że one nie przeżyją życia za Ciebie. Możesz odciąć się zupełnie lub  pójść na kompromis. Jedno jest pewne – nie może pozostać tak jak jest, w czym upewni Cię całkowicie pierwszy kwartał tego roku. Czas się rozwijać w nowych kierunkach, wypróbować rozwiązanie, które rozważasz od dawna. Ruszysz z nową siłą i energią pol urlopie, ale bez dotychczasowych obciążeń.

Rodzina: Po zeszłorocznych nieporozumieniach pozostał jakiś niesmak. Zastanów się, czy chcesz pracować nad przywróceniem dawnych rodzinnych relacji, czy wolisz skupić się na osobach Ci bliższych na codzień. Grupa przyjaciół Strzelca przejdzie próbę wczesną jesienią. Ktoś może oddalić się trochę, dlatego warto poświęcić czas i energię na utrzymanie tych naprawdę wartościowych relacji.

Zdrowie: W pierwszej połowie roku odezwą się stare dolegliwości.Strzelec nie może się dłużej oszukiwać. Specjalista skieruje Cię na badania w marcu. Koniecznie je wykonaj. Sytuacja zdrowotna poprawi się w lipcu. Od września – mniejszy poziom stresu pozwoli Ci zregenerowac i zdrowie i siły.

Najlepszy miesiąc: lipiec

Ważna data: 1września

Kolor: zielony

Liczba: 34